نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حذف دو کمدین از مسابقه خنداننده شوی خندوانه
خنداننده شو ، مرحله دوم خنداننده شو
در برنامه شب گذشته خندوانه با اجرای احسان کرمی فرهان معین زاده و بهنام قاسمی از دور مسابقه خنداننده شوی خندوانه کنار گذاشته شدند.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1396
بازدید : 6,051 نفر

حذف دو کمدین در شب پایانی مرحله دوم خنداننده شو

شب گذشته برنامه خندوانه ساعت 23 در حالی روی آنتن شبکه نسیم رفت که احسان کرمی اجرای آن را برعهده داشت. شب پایانی مرحله دوم خنداننده شو در برنامه خندوانه برگزار شد و طبق آرای مردمی دو نفر از کمدین های جوان از برنامه حذف شدند .

حذف بهنام قاسمی و فرهان معین زاده از خنداننده شو

در برنامه شب گذشته خندوانه طبق آرای مردمی که توسط احسان کرمی اعلام شد ، رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، مجید افشاری، میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی به مرحله بعدی مسابقه خنداننده شو صعود کردند.

از میان پنج شرکت کننده باقی مانده به نام های حسین شاهرخ نیا، آرزو صراف رضایی ، فرهان معین زاده،و بهنام قاسمی و بهزادقدیانلو سه نفر برای اجرای نجات انتخاب شدند و دو نفر از مسابقه خنداننده شوی خندوانه حذف شدند.

حسین شاهرخ نیا با 413241 رای و آرزو صراف رضایی با 355202 رای و بهزاد قدیانلو با 204888 رای برای اجرای بازگشت انتخاب شدند و فرهان معین زاده و بهنام قاسمی از دور مسابقه خنداننده شوی خندوانه کنار گذاشته شدند.

خنداننده شوی خندوانه

کمدین های مرحله دوم مسابقه خنداننده شوی خندوانه

در این مرحله سیده مریم کشفی با 806818 رای ، میثم درویشان پور با 781861 رای و مجید افشاری با 734089 بیشترین رأی را کسب کردند. در لحظات پایانی برنامه احسان کرمی قرعه کشی مرحله سوم مسابقه خنداننده شوی خندوانه را انجام داد و گروه ها را مشخص کرد .

گروه اول :میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی.

گروه دوم :سید مریم کشفی و برگزیده سه نفر باقی مانده.

گروه سوم :رضا بهمنی، محمد معتضدی .

گروه چهارم :مجید افشاری، علی ضیایی.

بعد از اجرای استندآپ کمدی بازگشت قرار شد مردم به بهترین کمدین رای بدهند.

حذف دو کمدین از مسابقه خنداننده شوی خندوانه

حذف دو کمدین از مسابقه خنداننده شوی خندوانه
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 29
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 21 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف