نمناک سرگرمیدیدنی ها مسابقه عجیب از رقص سگ تا کشتی با شصت پا! + تصاویر
مسابقه عجیب ، مسابقه های عجیب
مسابقه کشتی با شصت پا یا مسابقه توالت های فرنگی از جمله مسابقه های عجیب و غریب در سرتاسر جهان می باشد.

مسابقه عجیب و غریب

در دنیای پیرامونمان بازی ها و مسابقاتی برگزار می شود که که بسیاری از ما با آنها آشنایی نداریم چرا که این بازی ها خیلی عجیب تر از آنی است که فکرش را بکنیم و با سبک و سیاق متفاوتی انجام می شوند.در این بخش با چند بازی آشنا می شوید که این بازی های عجیب را تاکنون تجربه نکرده اید.
1.آب میوه پنگ:این بازی که به عنوان یک بازی رسمی محسوب می شود به این شکل است که در دو سوی میز چند لیوان آب میوه قرار می دهند و افراد باید توپ پینگ پنگ را در ظرف طرف مقابل بی اندازند. این بازی در لاس وگاس بازی می شود و 160 تیم در آن بازی می کنند.

مسابقه عجیب

2.رقص سگ ها:بعضی ها نصبت به این موضوع که سگ ها عضوی از خانوادشان هستند بسیار معتقدند به طوری که مسابقه رقص آن ها ممکن است کمی زیاده روی به نظر برسد.

مسابقه عجیب

3.مسابقه گاوها:این مسابقه شبیه مسابقه اسب سواریست. تنها فرق آن این است که یک نفر به سوارکار کمک می کند تا در جایش ثابت بماند.

مسابقه عجیب

4.موج سواری سگ ها:ممکن است فکر کنید این بازی ای جدید است اما ایت بازی در سال 1920 وجود داشته که 50 سگ هم در آن شرکت داده می شدند.

مسابقه عجیب

5.مسابقه توالت فرنگی:شرکت کنندگان روی توالت فرنگی های چرخ دار می نشینند و هم تیمی هایشان آنن ها را حدود 200 متر هل می دهند. در راه افراد نشسته باید دستمال توالت و فرچه هایی که وجود دارد را جمع آوری کنند.

مسابقه عجیب

6.مسابقه کوبیدن در ساق پا:درست حدس زدید. رقیبان با هرچیزی که بتوانند به ساق پای رقیبشان می زنند تا رقیبشان به زمین بی افتند و آن ها امتیاز بگیرند. این بازی از قرن 17 وجود داشته است.

مسابقه عجیب

7.کشتی شصت پا:این بازی مانند کشتی است که در به جای استادیوم در «شصتودیوم» اجرا می شود. افراد شصت های پایشان را به هم فشار می دهند. این بازی از سال 1976 در بریتانیا آغاز شد.

مسابقه عجیب

 

مسابقه عجیب از رقص سگ تا کشتی با شصت پا! + تصاویر

مسابقه عجیب از رقص سگ تا کشتی با شصت پا! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از شفاف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف