نمناک اخباراقتصاد جزئیات ورود مستر کارت به ایران
مستر کارت ، مستر کارت در ایران
مدیر عامل شرکت ملی پست از عقد قراردادی در رابطه با موضوع توزیع مستر کارت در آینده نزدیک خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395

مستر کارت به ایران می آید

محمود واعظی در حاشیه افتتاح طرح های پستی افزود:پست، مخابرات و شرکت زیرساخت از جمله شرکتهای داخلی بوده اند که توانستند از فضای به وجود آمده پس از برجام استفاده کنند و قراردادهایی را در حوزه بین الملل به امضا مستر کارت به ایران آمدبرسانند.

وی گفت:بر این اساس شرکت پست با انعقاد قراردادی توانست موضوع توزیع کارت اعتباری بین الملل را با شرکت ویژن کارت ایرانیان با سقف اعتباری 10 هزار دلار روزانه داشته باشد.
واعظی با اشاره اینکه این کارت اعتباری با هر ارزی قابل تبدیل است گفت:با استفاده از کارتهای اعتباری بین الملل مشکلات مردم برای سفرهای خارجی و پرداختهای بین المللی تا حدی حل خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ملی پست نیز گفت:حدود یک سالی می شود روی بحث کارتهای اعتباری بین الملل کار می کنیم و بحث اساسی ما برای تجارت الکترونیکی است.

مهری افزود:اعتبار این کارتها که شامل طرح های طلایی، نقره ای و برنزی است نهایتا 10 هزار دلار روزانه می شود که مردم می توانند برای خریدهای خارجی به راحتی از آن استفاده کنند.
مدیر عامل پست گفت:امروز در دو واحد پستی این خدمت را خواهیم داشت و در هفته دولت نیز در 150 شهر این خدمت ارائه خواهد شد.

وی افزود:ظرف دو ماه آینده صفحه انگلیسی سایت تجارت الکترونیکی پست را بر مبنای دو زبان طراحی خواهیم کرد و از این طریق تجارت الکترونیکی نیز در کشور توسعه می یابد .

جزئیات ورود مستر کارت به ایران

جزئیات ورود مستر کارت به ایران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف