نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مستند زندگی فاطمه عبادی فینالیست عصر جدید
مستند عصر جدید ، فاطمه عبادی
برنامه عصر جدید شب گذشته با مستندی از زندگی فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی برنامه عصر جدید روی آنتن رفت.
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1398

مستند عصر جدید با روایتی از زندگی فینالیست خوزستانی

برنامه عصر جدید شب گذشته 21 مردادماه 98 با مستندی از زندگی فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی این برنامه روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

عصر جدید در روزهای باقی مانده تا برگزاری فینال مستندی از زندگی فینالیست های این برنامه را آماده کرد و طبق روال قبلی پخش دو شب در هفته روی آنتن برد. شب گذشته داستانی از زندگی فاطمه عبادی نقاش این برنامه در مسابقه عصر جدید پخش شد.

مستند زندگی فاطمه عبادی در عصر جدید

در حالی که تنها 7 روز تا برگزاری فینال مسابقه بزرگ استعدادیابی عصر جدید زمان باقی است شب گذشته داستانی از زندگی یکی دیگر از فینالیست های مسابقه عصر جدید به نمایش گذاشته شد.

فاطمه عبادی

فاطمه عبادی نقاش مسابقه عصر جدید

محمد زارع، پارسا خائف، سعید فتحی روشن، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا پنج فینالیست مسابقه عصر جدید هستند که مستند زندگی فاطمه عبادی به عنوان آخرین فینالیست این مسابقه شب گذشته روی آنتن رفت.

فاطمه عبادی

فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی عصر جدید

فاطمه عبادی در این مستند از زندگی در خوزستان تا 5 سالگی گفت و از اینکه با انتخاب موضوع خوزستان خودش را برای چهار رای قرمز آماده کرده اما اتفاق دیگری رخ داد و فاطمه عبادی بالاترین رای مردمی را از آن خود کرد و نظرات مثبتی از داوران عصر جدید دریافت کرد.

خانواده فاطمه عبادی

عکسی از فاطمه عبادی در کنار همسر و پسرش

این بانوی هنرمند برنامه عصر جدید در بخشی از صحبت هایش در این مستند از کودکان سرطانی و دغدغه های زندگی شان گفت و صحبت هایی از پدر این بانوی هنرمند پخش شد و خانواده عبادی درباره دختر هنرمندشان گفتند.

فینال عصر جدید

زمان برگزاری فینال مسابقه عصر جدید 

فینال مسابقه بزرگ عصر جدید شب عید غدیر با حضور پنج فینالیست این مسابقه محمد زارع، پارسا خائف، سعید فتحی روشن، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا برگزار میشود.

مستند عصر جدید با داستانی از زندگی فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی

مستند زندگی فاطمه عبادی فینالیست عصر جدید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف