نمناک اخبارحوادث فیلم آتش زدن درب مسجد جوادالائمه تهران
مسجد جوادالائمه تهران ، گروه شیطان پرستی
چند جوان که تحت تاثیر گروه شیطان پرستی با نام ری استارت قرار گرفته بودند درب مسجد جوادالائمه تهران در شرق تهران را آتش زدند.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396

افراد ناشناس مسجد جوادالائمه تهران را به آتش کشیدند

درب مسجد حضرت جوادالائمه(ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چند جوان که تحت تاثیر گروه شیطان پرستی با نام ری استارت هستند آتش زده شد.

این افراد در شب با اسپری نام این گروه شیطان پرستی را بر روی زمین نوشتند و با مواد آتش زا ، درب مسجد را به آتش کشیدند.

سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره آتش سوزی مسجد حضرت جوادالائمه(ع) گفت:این حادثه نیز مانند حمله چند روز گذشته به برخی بانک ها بوده که عده ای جوان تحت تاثیر فضای مجازی دست به چنین اقداماتی زدند.

 

آتش زدن مسجد جوادالائمه تهران

توضیحات رئیس پلیس پایتخت درباره آتش زدن مسجد جوادالائمه تهران

سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در خصوص حادثه آتش سوزی یک مسجد در تهران گفت:همانطور که می دانید بر اثر هیجاناتی که عده ای در فضای مجازی ایجاد کردند عده ای اقدام به تخریب شیشه چند بانک کردند که بعد از شروع این ماجرا پلیس وارد عمل شد.

وی افزود:با اقدام پلیس افرادی به همراه تفنگ های بادی و ساچمه ای دستگیر شدند.

سردار رحیمی ادامه داد:صحبت هایی که با برخی از متهمان داشتیم اعلام کردند تحت تاثیر جوسازی یک شبکه ماهواره ای اقدام به این کار کردند.

وی گفت:اما قطعا با اغماض و عطوفت اسلامی با اینها برخورد می شود و به احتمال زیاد همه آزاد می شوند که اکثر آنها جوانان هیجانی زیر ٣٠ سال بودند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به اینکه حادثه آتش سوزی مسجد چه بوده است،گفت:آن هم از همین دست بوده اما فعلا امکان توضیح بیشتر وجود ندارد.

آتش زدن مسجد جوادالائمه تهران توسط شیطان پرستان

فیلم آتش زدن درب مسجد جوادالائمه تهران
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از ابنا - باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف