نمناک سرگرمیدیدنی ها مسخره ترین دزدی سال با لباس عجیب + تصاویر
دزدی ، دزدی خنده دار
دو سارق با پوشش مسخره خود سعی در سرقت از پمپ های بنزین داشتند که عاقبت از این دزدی ناکام مانده و فقط سوژه رسانه ها شدند.
بازدید : 1,268 نفر

دزدی عجیب و غریب با مسخره ترین پوشش!

در سراسر دنیا،هستند کسانی که دست به دزدی می زنند و اگر بتوانند از دست پلیس فرار کنند، خود را صاحب مال  می کنند و صاحب اموال مسروقه  را دست خالی باقی می گذارند در میان این دزدی ها بعضی از آنها بسیار عجیب و مضحک پیش می روند تا جایی که اسباب خنده و تعجب همگان می شوند.

دو سارق در شهر ملبورن استرالیا پنجشنبه شب خود را با پوششی مسخره در تلاش برای سرقت از دو پمپ بنزین گذراندند که در آن هم ناکام بودند.

 
دزدی
 
یکی از این دو سارق در زمان تلاش برای سرقت ماسک اسب تک شاخ و دیگری هم برای پوشش صورت خود از یک تیشرت استفاده کرده بود و در تلاش بودند تا با چوب های بیسبالی که در دست داشتند، وارد مغازه ها شوند که تلاش آن ها بیهوده بود، چرا که هرقدر تلاش کردند، شیشه های مغازه های داخل پمپ بنزین ها نشکستند و آن ها دست خالی از صحنه فرار کردند.
 
دزدی
 
دزدی
 
بر اساس گزارش پلیس ملبورن، کمی بعد از این دو مورد سعی در سرقت، موردهای دیگری هم گزارش شد اما پلیس اعتقاد داشت که این موارد به یکدیگر ربطی ندارند.

مسخره ترین دزدی سال با لباس عجیب + تصاویر

مسخره ترین دزدی سال با لباس عجیب + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف