نمناک سرگرمیدیدنی ها مسخره ترین سرقت مسلحانه تاریخ را ببینید! + تصاویر
سرقت مسلحانه ، عکس رقت عجیب از فروشگاه
مرد میانسال بعد از خلوت شدن فروشگاه اقدام به سرقت مسلحانه می کند و تمام پول صندوق را برمیدارد . مسئول صندوق نمی داند که عامل فریب خورده مسخره ترین دزدی تاریخ بوده است.

مسخره ترین سرقت مسلحانه دنیا !

سرقت مسلحانه

تصویر سرقت مسلحانه مسخره و عجیب یک پیرمرد

سرقت های مسلحانه از فروشگاه و بانک ها اصولا با استفاده از اسلحه برای ایجاد وحشت انجام می شوند و در حقیقت اسلحه ابزار اصلی این نوع اقدامات است .یک مرد میانسال که تصویر و ویدئوی سرقتش از فروشگاه توسط دوربین های مداربسته ضبط شده است در کمال زرنگی بدون داشتن هیچ سلاحی و تنها با یک انگشت اقدام به سرقت 245 یورو کرده است. 

فیلم ضبط شده مراحل سرقت را نشان می دهد که در تصاویر این بخش مشاهده می کنید.

مرد میانسال ابتدا منتظر می ماند تا مشتری حاضر در فروشگاه محل را ترک کند و سپس با فریاد بر سر صندوق دار او را به وحشت می اندازد . سپس از روی میز به این سمت آمده و با انگشتش صندوق دار را تهدید می کند که در آن دست خود که زیر لباسش قرار دارد  اسلحه ای آماده به شلیک نگاه داشته است .

با فریاد به او می گوید که باید رویش را برگرداند در همان لحظه دست خود را عوض کرده تا فروشنده فکر کند اسلحه را به کمر او می فشارد.

سرقت مسلحانه

سرقت مسلحانه

تصاویری که عنوان مسخره ترین سرقت مسلحانه تاریخ را به خود اختصاص داده

مسخره ترین سرقت مسلحانه تاریخ را ببینید! + تصاویر

مسخره ترین سرقت مسلحانه تاریخ را ببینید! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف