نمناک سرگرمیدیدنی ها مسخره ترین تقسیم اموال هنگام طلاق در دادگاه! + عکس
طلاق ، طلاق در دادگاه
خنده دارترین و مسخره ترن تقسیم اموال در طلاق یک زوج اتفاق افتاد،با مشاهده این خبر، قطعا از دلیل طلاق این زوج، خنده تان خواهد گرفت.

مضحک ترین تقسیم اموال هنگام طلاق!

همانطور که شاهد هستیم آمار طلاق روز به روز در دنیا بالاتر می رود. دلایل بسیاری از این طلاق ها عجیب و غریب و گاهی خنده دار است. اگر سری به علت طلاق های افراد مطلقه بزنیم، مشاهده می کنیم که بسیاری از این طلاق ها به علت های سطحی و لجبازی های زوجین اتفاق افتاده اند.

یقینا تا به حال دلایل منطقی زیادی برای طلاق، از جمله خیانت، اعتیاد، نازایی، بدبینی، فقر، عدم تناسب و غیره...به گوشتان خورده است، اما خیلی بعید است که تاکنون، با چنین مورد عجیبی رو به رو شده باشید. این زوج که فرانسس و هارلود مانتین نام دارند، به مسخره ترین علتی که فکرش را هم نخواهید کرد از هم جدا شدند.

 

طلاق

 

فرانسس و هارولد که مدام بر سر کلکسیون عروسک هایشان با اهم اختلاف داشتند، از هم طلاق گرفتند و نکته بسیار مضحک ماجرا اینجاست که آنها در کمال بی شرمی عروسک هایشان را در کف دادگاه ریختند تا با نظارت قاضی، عروسک ها بین آنها تقسیم شود، بلکه به این صورت سهم هر نفر از این اموال که ظاهرا برای آنها بسیار ارزشمند است، بدون اختلاف و عادلانه مشخص گردد.

مسخره ترین تقسیم اموال هنگام طلاق در دادگاه! + عکس

مسخره ترین تقسیم اموال هنگام طلاق در دادگاه! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف