نمناک اخبارسیاست مسخره دونالد ترامپ با بیلبوردی به زبان عربی +عکس
دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه
یک گروه ضد دونالد ترامپ با نصب بیلبوردی در میشیگان آمریکا اظهارات وی علیه مسلمانان و مهاجران را به شکل طنز مورد انتقاد قرار داد.
تاریخ انتشار : 28 مهر 1395

چالش جالب یک مسلمان آمریکا برای دونالد ترامپ

یک بیلبورد تبلیغاتی به زبان عربی در ایالت میشیگان امریکا، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری این کشور، را به سخره گرفته است.

در این بیلبورد که در بزرگراهی در میشیگان نصب شده، اظهارات ترامپ علیه مسلمانان و مهاجران به سخره گرفته شده و روی صفحه ای سیاه رنگ با رنگ سفید و به زبان عربی، نوشته شده است:«دونالد ترامپ نمی تواند این را بخواند، اما به هر حال از این (بیلبورد) خواهد ترسید.»

انتقاد از دونالد ترامپ

 نصب یک بیلبورد به زبان عربی در آمریکا در انتقاد از دونالد ترامپ

هزینه تهیه و نصب این بیلبورد تبلیغاتی که هدف آن به سخره گرفتن توهمات نژادپرستانه دونالد ترامپ علیه مسلمانان است را یک گروه مسلمان در شهر دیربورن آمریکا بر عهده گرفته است. «مریسا هریس» سخنگوی این گروه دلیل انتخاب این شهر برای نصب بیلبورد مذکور را وجود جمعیت مسلمان زیاد در آن عنوان کرد.
 
وی ابراز امیدواری کرد که نصب این بیلبورد ضمن عقب راندن ترامپ از مواضع اسلام ستیزانه خود بتواند باعث تقویت گفتگو میان جمعیت عرب و غیرعرب این شهر شود.
 

مسخره دونالد ترامپ با بیلبوردی به زبان عربی +عکس

مسخره دونالد ترامپ با بیلبوردی به زبان عربی +عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف