نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فیلم نوروز 94 مسعود ده نمکی
مسعود ده نمکی ، فیلم رسوایی
مسعود ده نمکی در حال ساخت سری دوم فیلم رسوایی میباشد به احتمال زیاد این فیلم تا نوروز 94 آماده پخش میشود.

مسعود ده نمکی که مدتی قبل به سراغ فیلمنامه ای در ادامه رسوایی رفته بود این روزها در سکوت خبری امور تصویرسازی رایانه ای این فیلم را انجام می دهد.

مسعود ده نمکی که معمولا عادت دارد در هر کدام از آثارش با دست گذاشتن بر روی مضامینی که قبل تر خط قرمز سینما و تلویزیون بوده اند آنها را کنجکاوی برانگیز کند فیلمنامه قسمت دوم رسوایی را نیز با دست گذاشتن بر روی بخشی از معضلات اجتماعی معاصر ایران نگاشته است.
هنوز مشخص نیست که این فیلم با نام "رسوایی2" عرضه می شود یا "همشهریها" اما نکته مهم اینجاست که ده نمکی قطعا این فیلم را بعد از جشنواره کلید خواهد زد و فیلمبرداری را هم طوری پیش خواهد برد که تا پایان سال به انتها برسد. البته بخشهایی از فیلم نیمه آذرماه و همزمان با آخرین دربی تهران تصویربرداری شده بود.
 
الناز شاکردوست در رسوایی
  
آیا همشهریها اکران نوروزی را رونق می دهد؟
حدودا یک ماهی می شود که ساخت تصویرسازی های رایانه ای فیلم به شیوه سی.جی.آی در حال انجام است تا بلافاصله بعد از پایان فیلمبرداری نماهای زنده، این بخشهای رایانه ای درون فیلم قرار گیرد.
شنیده ها حکایت از آن دارند که ده نمکی ترجیح میدهد تدوین فیلم تازه اش را نیز همزمان با فیلمبرداری انجام دهد تا در صورت امکان فیلمش یکی از گزینه های اصلی اکران نوروزی 94 باشد.
طبیعی است که سینماداران هم از اینکه "همشهریها" را در سبد اکران نوروزی خود داشته باشند خرسند خواهند بود چون تجربه تاریخی شان به آنها می گوید که هر کدام از ساخته های ده نمکی قابلیت این را دارد که رونق اکران را از آن خود کرده و در زمره پرفروش ترین های سال قرار گیرند.

فیلم نوروز 94 مسعود ده نمکی

فیلم نوروز 94 مسعود ده نمکی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 20
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف