نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون احتمال رونمایی از فیلم مسعود ده نمکی در جشنواره فجر
مسعود ده نمکی ، فیلم جدید مسعود ده نمکی
مسعود ده نمکی بعد از توقف پروژه طیب خان این روزها در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که اگر شرایط مهیا شود به جشنواره فجر خواهد رسید.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1396

احتمال حضور فیلم جدید مسعود ده نمکی در جشنواره فجر

مسعود ده نمکی کارگردان فیلم های سینمایی اخراجی ها و رسوایی این روزها در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است و امیدوار است بتواند این فیلم را به جشنواره فجر برساند.

مسعود ده نمکی کارگردان و نویسنده سینمای ایران از ماه ها پیش فعالیت خود برای ساخت فیلمی به نام "طیب خان" را براساس کتاب "زندگی نامه طیب حاج رضایی، حرّ انقلاب" آغاز کرده بود.

ساخت طیب خان مسعود ده نمکی به کجا رسید

اخبار مربوط به تهیه و تولید این فیلم به سرعت در فضای مجازی منتشر گردید و نظرات بسیاری را با خود به همراه داشت تا آنجا که بسیاری از حضور دوباره ده نمکی در جشنواره فیلم فجر می گفتند و بنا به گفته خود ده نمکی نیز این فیلم برای حضور در فجر آماده می شد.

مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی با فیلمی جدید در جشنواره فجر

اما بر اساس آخرین اخبار رسیده این فیلم در همان گام نخست به دلیل مشکلات بودجه ساخت متوقف شده است. "طیب خان" به عنوان پروژه ای تاریخی بودجه نسبتاً بالایی را برای تولید می طلبید. بودجه ای که بدون شک از عهده سرمایه گزار خصوصی بر نخواهد آمد و حضور سازمان اوج می توانست تضمینی برای ساخت این اثر باشد.

توقف پروژه "طیب خان" از وقتی اتفاق افتاد که سازمان هنری اوج به عنوان سرمایه گذار این پروژه پایان همکاری خود با مسعود ده نمکی را اعلام کرد. پس از پا پس کشیدن سازمان اوج هیچ سازمان و نهاد فرهنگی برای ساخت اثر جدید مسعود ده نمکی اقدام قابل توجهی نکرده است تا جایی که "طیب خان" به طور رسمی متوقف شده، همچنین ساخت و رسیدن آن به جشنواره فیلم فجر سی و ششم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این اتفاق باعث شد تا مسعود ده نمکی کارگردان آثاری همچون رسوایی و اخراجی ها به طور موقت پروژه "طیب خان" را کنار گذاشته و بنا بر اخبار موثق مشغول نگارش فیلمنامه دای جدید خود شود. فیلمی که اگر شرایط به درستی ادامه پیدا کند به فجر امسال احتمالا خواهد رسید.

احتمال رونمایی از فیلم مسعود ده نمکی در جشنواره فجر

احتمال رونمایی از فیلم مسعود ده نمکی در جشنواره فجر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف