نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مسعود کیمیایی و ناصر ملک مطیعی در فیلم معکوس
مسعود کیمیایی ، ناصر ملک مطیعی
مسعود کیمیایی و ناصر ملک مطیعی در فیلم معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی جلوی دوربین میروند، این نخستین تجربه بازیگری مسعود کیمیایی به شمار میرود.

مسعود کیمیایی کارگردان معروف سینمای کشورمان در فیلم معکوس به کارگردانی پسرش اولین تجربه بازیگری اش را به نمایش میگذارد. 

براساس خبر بانی فیلم پیش تولید معکوس به پایان رسیده و طبق آخرین اخبار از این پروژه قرار است مسعود کیمیایی به عنوان بایگر در چند سکانس از این فیلم بازی کند. البته حضور کیمیایی در معکوس منوط به حضور ناصر ملک مطیعی در فیلم است. ظاهرا سکانس هایی که قرار است کیمیایی در آن بازی کند با سکانس های ملک مطیعی مشترک است.
اگر حضور کیمیایی در معکوس صورت بگیرد این اولین بار است که این فیلمساز سرشناس در مقام بازیگر جلوی دوربین می رود.
 
 مسعود کیمیایی
بخش اعظم این فیلم جاده ای است و در جاده های اطراف تهران جلوی دوربین می رود. این اولین فیلم بلند سینمایی پولاد کیمیایی در مقام کارگردان است و تجربه ای در ژانر اکشن در سینمای ایران محسوب می شود.
معکوس که فیلمنامه اش توسط پولاد کیمیایی نوشته شده، قصه پسری به نام سالار است که به همراه دوستش تعمیرگاهی سیار دارد و ماشین های قدیمی را تعمیر می کند. او با بحران هویتی روبروست و سوال های زیادی در ذهنش دارد تا اینکه پس از سال ها پدرش پیدا می شود. پدر، پسر را به آدرسی فرا می خواند.

مسعود کیمیایی و ناصر ملک مطیعی در فیلم معکوس

مسعود کیمیایی و ناصر ملک مطیعی در فیلم معکوس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
برگرفته از سینماخبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف