نمناک اخبارفرهنگ و هنر احتمال مسمومیت سلحشور توسط سرویس های بیگانه
صهیونیست ، مسمومیت سلحشور
سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر در مراسم بزرگداشت فرج الله سلحشور احتمال داد وی توسط سرویس های اطلاعاتی بیگانه مسموم شده باشد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1395

مسمومیت سلحشور توسط سرویس بیگانه!

سردار جباری در مراسم بزرگداشت مرحوم سلحشور که عصر دوشنبه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شد با معرفی سلحشور به عنوان شخصیت قرآنی، با اشاره به آیه 58 سوره اعراف استدلال کرد از آدم واجد طینت پاک عقاید پاک بیرون می آید.
وی با خواندن سلحشور از شجره طیبه تاکید کرد:« تفکر قرآنی او عالمگیر شده است. هنر مبلغ و مروج ارزش های دینی است. یک جامعه را دگرگون می کند. رسالت هنر دینی در تحکیم ارزشهاست. این اثرگذاری باید به لایه های زیرین جامعه رسوخ کند.»
سردار جباری با تصریح این نکته که سریال یوسف پیامبر سرشار از زیبایی ها اخلاقی است، گفت:«من در نقش حبیب بن مظاهر در نمایش حر مرحوم سلحشور دو ماه تمرین کردم؛ اما برای این کار ساخته نشده بودم.» 

سردار جباری

وی افزود:«سلحشور با اجرای «تاجر ونیزی» در تالار مولوی که یک ماه به طول کشید، موجب حیرت مخاطبان شد.»
وی با درخواست باز کردن مسیر برای بچه های مسجد و میدان دادن به آنان همانند مسیر سلحشور خاطرنشان کرد چون سلحشور آثارش برآمده از قرآن بود، رویه اش ضدصهیونیستی بوده است.
فرمانده سپاه ولی امر با اشاره به خاطره معاینه دکتر در زمان درمانش که در آنجا دکتر گفته بود وی بیش از هفت ماه زنده نخواهد ماند و سلحشور سه سال برای نگارش موسی (ع) وقت نیاز داشت، تاکید کرد پس از آن معاینه آن مرحوم چهار سال زیست تا متن فیلمنامه اش را کامل کند.

احتمال مسمومیت سلحشور توسط سرویس های بیگانه

احتمال مسمومیت سلحشور توسط سرویس های بیگانه
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 27
برگرفته از تسنیم - /م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف