نمناک اخبارحوادث مسمومیت غذایی دانش آموزان زائر مشهد
مسمویت غذایی ، مسمومیت
64 دانش آموز اهل قم که برای زیارت به مشهد مقدس رفته بودند دچار مسمویت شدند. این مسمومیت غذایی به دلیل کم توجهی مسئولان اسکان اتفاق افتاد.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1394

مسمومیت غذایی 46 دانش آموز اهل قم که برای زیارت به مشهد سفر کرده بودند خبرساز شد.

عبدالله ارجاعی، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار مشهد با تایید این خبر گفت:٤٦ دانش آموز از قم برای زیارت به مشهد آمده بودند که به دلیل کم توجهی مسوولان، اسکان آنان در مکانی که مجوز نداشت انجام شد و از موادغذایی تاریخ گذشته و شیرموز استفاده کرده اند که هنوز مشخص نشده مسمومیت به دلیل کدام یک از این مواد بوده است. به گفته ارجاعی، سن دانش آموزان ١٥ تا ٢٠ سال است که با همکاری های دانشگاه علوم پزشکی مشهد اتفاق ناگواری برای شان رخ نداد و بیشتر آنان از بیمارستان مرخص شده اند.

بعد از وقوع این حادثه، فرمانداری مشهد مسوولان کاروان را به مراجع ذی صلاح معرفی کرده و تا اقدامات لازم انجام شود. دکتر احسان بلوری، مدیر درمان بیمارستان امام رضا (ع) مشهد نیز در واکنش به این حادثه گفت:این زایران که در یکی از حسینیه های مشهد اسکان داشتند بامداد ١١ تیرماه به علت استفاده از غذای فاسد به اورژانس عدالتیان بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شدند.

وی ادامه داد:با اقدامات و رسیدگی به موقع گروه پزشکی و پرستاری این بیمارستان همه بیماران بهبود یافته و ٢٧ نفر از آنان روز پنجشنبه از بیمارستان مرخص شدند. شرایط سایر بیماران هم مساعد است و احتمالا تا روز جمعه از بیمارستان مرخص خواهند شد.

 

مسمومیت غذایی دانش آموزان زائر مشهد

مسمومیت غذایی دانش آموزان زائر مشهد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از اعتماد /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف