نمناک اخبارحوادث جان باختن مردی به خاطر مسمومیت غذایی
مسمومیت غذایی ، ساندویچ پنیر
مردی در اثر خوردن ساندویچ پنیر آلوده به بنزین دچار مسمومیت شدید غذایی شد و جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1396

مسمومیت غذایی با ساندویچ پنیر

مردی که در ایستگاه بین راه کالیفرنیا برای غذا خوردن و استراحت پیاده شده بود، به علت مسمومیت شدید غذایی، جان خود را از دست داد. مارتین گالینو 37 ساله، پدر دو کودک خردسال بود که روز سه شنبه ظهر بعد از یک هفته دوری از خانواده زمانی که در مسیر بازگشت به خانه برای استراحت و خوردن ناهار در یک رستوران بین راهی توقف کرده بود، ساندویچ پنیر چاشنی داری را خورد.

وی بعد از آن دچار مسمومیت شدید غذایی شد و جان خود را از دست داد. در کالبدشکافی های صورت گرفته از وی مشخص شد، گردوی استفاده شده در چاشنی پنیر، به بنزین آغشته شده و همچنین در آب رودخانه ساکرانتو بنزین وجود دارد.

 

 مسمومیت غذایی

مسمومیت به خاطر خوردن پنیر

 

گالینو از آب این رودخانه هم خورده بود. به گفته پلیس و رئیس بخش بهداشت این ایالت، رستوران بعد از این اتفاق دیگر به مسافران پنیر نداده و به علت رعایت نکردن بهداشت و مرگ یک نفر در آن به صورت موقت بسته شده است. هنوز مشخص نیست قصد و هدف صاحب رستوران چه بوده و چرا این پنیرها بخصوص گردو و آب آشامیدنی این منطقه به بنزین آغشته شده بود.

جان باختن مردی به خاطر مسمومیت غذایی

جان باختن مردی به خاطر مسمومیت غذایی
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از جام جم آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف