نمناک سرگرمیدیدنی ها مسواک گرانقیمت ناپلئون بناپارت + عکس
ناپلئون ، مسواک ناپلئون بناپارت
ناپلئون بناپارت دندان های خود را با یک مسواک گران قیمت با بدنه نقره زراندود و پرزهایی از موی اسب و خمیر دندانی متشکل از تریاک تمیز می کرد.
بازدید : 1,856 نفر

گرانقیمت ترین مسواک دنیا (مسواک ناپلئون بناپارت)

ناپلئون در جزیره کرس متولد شد و به عنوان افسر توپخانه تعلیم دید. در وقایع بعد از انقلاب کبیر فرانسه به تدریج رشد کرده است و در جنگ های مختلف فرماندهی نیروهای فرانسوی را برعهده داشته است.

در سال 1799،ناپلئون طی کودتای 18 برومر خود را به عنوان کنسول اول منصوب کرد و عملاً قدرتمندترین فرد فرانسه شد تا آن که پنج سال بعد به مقام امپراتوری فرانسه رسیده است. وی در اولین دههٔ قرن 19 ارتش فرانسه را علیه اکثر قدرت های اروپایی هدایت کرد و پس از رشته ای از پیروزی ها موقعیت فرانسه را به عنوان یکی از قدرت های غالب قاره اروپا تثبیت کرده است.

در این دوره حوزه نفوذ فرانسه از طریق اتحادهای متعدد با سایر کشورها و انتصاب دوستان و اعضای خانواده ناپلئون به رهبری دیگر کشورهای تصرف شده توسط فرانسه، گسترش یافته است.

تاکتیک های او باعث پیروزی های بسیاری برای ارتش فرانسه در برابر ارتش هایی شده است که حتی در بعضی موارد از لحاظ تعداد بر ارتش فرانسه برتری داشتند. به همین دلیل وی به عنوان یکی از فرماندهان نظامی تاریخ شناخته شده است.ناپلئون بناپارت دندان های خود را با این مسواک گران قیمت با بدنه نقره زراندود و پرزهایی از موی اسب و خمیر دندانی متشکل از تریاک تمیز می کرد که تصویر آنرا مشاهده می کنید:

مسواک ناپلئون

مسواک گران قیمت ناپلئون

مسواک گرانقیمت ناپلئون بناپارت + عکس

مسواک گرانقیمت ناپلئون بناپارت + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از پارسینه-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف