نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها ادویه مسکن درد قلب یا آب روی آتیش
مسکن درد قلب ، داروی مسکن درد قلب
پیر و جوان ندارد و زمانی که قرار بر بروز سکته قلبی باشد تنها سلامت و مقاومت جسم فرد است که ایفای نقش می کند . با خوردن یک ماده غذای گیاهی به عنوان مسکن درد قلب از بروز سکته نیز جلوگیری کنید.

فلفل قرمز بهترین و طبیعی ترین مسکن درد قلب

افزایش استرس و فشارهای روحی در زندگی و جوامع امروزی هرکسی را در معرض ابتلا به بیماری و سکته قلبی قرار می دهد از این رو آگاهی از راههای پیشگیری و درمان هر دو نیازی هستند که به جد احساس می شوند . ما در این بخش به سراغ نسخه ای خانگی و گیاهی برای کاهش درد و رفع بیماری قلبی رفته ایم . پیشنهاد متخصصان بیماری های قلبی عروقی به تازگی گیاهی را برای این منظور معرفی کرده اند . در رابطه با فواید فلفل قرمز برای سلامتی و تسکین دردهای قلبی بسیار شنیده اید اما از چای فلفل قرمز چه می دانید؟ 

جادوی چای فلفل قرمز در درمان سریع و مسکن عالی درد قلب 

بسیاری از افراد نمی دانند با مصرف کمی فلفل به راحتی از وقوع سکته های قلبی جلوگیری می شود.بر اساس گفته دانشمندان فلفل قرمز تند یک داروی موثر در جهت کاهش بیماری های قلبی و عروقی است و این مکمل غذایی یک ماده شگفت انگیز محسوب می شود.دکتر کریستوفر می گوید:افرادی که دچار سکته قلبی شده اند با نوشیدن چای فلفل قرمز به صورت شگفت انگیزی این عارضه التیام می یابد و این مسئله بر پایه یک فرضیه بوده و به اثبات نرسیده است.فلفل قرمز دارای 90000 واحد اسکوویل است و این ماده از بروز سرطان جلوگیری می کند.
فلفل قرمز

فلفل قرمز مسکن قوی درد قلب

 
دکتر اشمیت می گوید:اگر چند قطره فلفل قرمز زیر زبان فرد بیهوش بریزیم ضربان قلبش منظم شده و به حالت نرمال بر می گردد و فلفل قرمز جریان خون را در بدن به صورت متعادل نگه می دارد. 
دکتر شولر می گوید:شربت کاین کنتور یک داروی قوی در جهت پیشگیری از حملات قلبی است که ماده اصلی سازنده آن همان فلفل قرمز است و این فلفل بیشتر در مناطق گرمسیری و در جنوب آمریکا و هند به خوبی رشد می کند.وی ادامه می دهد:فلفل قرمز حاوی کپسایسین و آلکالوئید است و این باعث نشاط و رفع خستگی اعضای بدن می شود.گفتنی است فلفل قرمز تسکین دهنده دردهای عضلانی است و این ماده معجزه گر از تشکیل تومورهای ناشی از استعمال دخانیات جلوگیری می کند.گفتنی است؛ بیماران قلبی عروقی باید هر گونه درمانی را تحت نظر پزشک معالج خود انجام دهند.

مسکن درد قلب ، بهترین داروی خانگی و گیاهی مسکن درد قلب

ادویه مسکن درد قلب یا آب روی آتیش
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 65
برگرفته از Sent from my iPhone /ن
این مطلب مفید بود ؟ 60 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف