نمناک اخبارحوادث دستگیری کلاهبردار میلیاردی مسکن مهر پرند
مسکن مهر ، مسکن مهر پرند
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف کلاهبرداری یک و نیم میلیارد ریالی واحدهای آپارتمانی مسکن مهر پرند خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 دی 1393

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران با بیان این خبر اعلام کرد:مأموران پلیس آگاهی در پی شکایت شخصی مبنی بر فروش واحدهای آپارتمانی مسکن مهر از پروژه 161واحدی شهر پرند موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود:مأموران انتظامی مخفیگاه مدیر عامل شرکت پیمانکار را که با فروش غیرمجاز و کلاهبرداری از مردم فراری بود شناسایی و با تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد محل شده و متهم به نام «ی-ر» را در رباط کریم دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.
سرهنگ «جعفر علیزاده» ادمه داد:متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه اظهار داشت که با همدستی یک نفر دیگر به نام «ح-ز» اقدام به فروش غیرمجاز واحدهای آپارتمانی واقع در پرند به ارزش یک میلیارد و 511 میلیون ریال کرده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد:مأموران پلیس آگاهی سریعا مخفیگاه همدست متهم دستگیر شده را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در پرند دستگیر کردند که متهم در بازجویی های به عمل آمده به جرم خود و کلاهبرداری و فروش غیرقانونی اعتراف کرد.
به گفته وی کلاهبرداران دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.
گفتنی است چندی پیش نیز فردی که با هویت جعلی و معرفی خود به عنوان نماینده مسکن مهر در شهر پرند شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از 51 فرد متقاضی مسکن مهر کلاهبرداری کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.

دستگیری کلاهبردار میلیاردی مسکن مهر پرند

دستگیری کلاهبردار میلیاردی مسکن مهر پرند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از خبرگزاری آریا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف