نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون رفتار زشت لیونل مسی بعد از دیدن مسی ایرانی + فیلم
مسی ایرانی ، دیدار مسی ایرانی و لیونل مسی
رضا پرستش یا همان مسی ایرانی که برای تماشای مسابقه بارسلونا خود را به اسپانیا رسانده بود قصد داشت تا لیونل مسی را ملاقت کند که با واکنش دور از انتظاری روبرو شد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1396

برخورد زشت مسی با رضا پرستش مسی ایرانی

در چند روز اخیر اخبار و تصاویر مربوط به حضور رضا پرستش بدل لیونل مسی در اسپانیا توسط وب سایتهای مختلف از جمله سی ان ان و بی بی سی منتشر شد ، اخبار و تصاویر بیشتر در مورد هیجان اسپانیایی ها با دیدن مرد ایرانی شبیه لیونل مسی بود ؛ اسپانیایی هایی که با گرمی از او استقبال کردند و سعی داشتند کنارش عکس بگیرند. بعد از این ماجراها همه منتظر بودند تا واکنش لیونل مسی را با دیدن رضا پرستش شاهد باشند ؛ واکنشی که کاملا برخلاف نظرها صورت گرفت و بدل لیونل مسی را متعجب ساخت.
مسی ایرانی

عکس لیونل مسی و رضا پرستش بدل ایرانی او

ویدئوی کوتاهی از این دیدار نه چندان صمیمی منتشر شد که طبق انتظار با واکنش های تند کاربران ایرانی مواجه شد ، در این ویدئوی می بینید که رضا پرستش در خیابان منتظر عبور خودروی لیونل مسی است تا با او دیدار کند اما برخلاف انتظار خودروی لیونل مسی با رسیدن به بدل ایرانی مسی نه تنها توقف نکرد بلکه به سرعت و با بی توجهی از کنار او عبور کرد.
رفتاری که از سوی کاربران نوعی بی احترامی و بی محلی تلقی شده است.

 ویدئوی واکنش جنجالی لیونل مسی در برخورد با رضا پرستش مسی ایرانی 

فیلم رفتار زشت لیونل مسی با رضا پرستش مسی ایرانی

رفتار زشت لیونل مسی بعد از دیدن مسی ایرانی + فیلم
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 304
برگرفته از آپارات /ن
این مطلب مفید بود ؟ 217 87
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف