نمناک سبک زندگیموفقیت راهنمایی و مشاوره تحصیلی سپید
در جامعه کنونی با توجه به گسترش زیر شاخه های مختلف علوم و تخصصی شدن هر کدام از شاخه های علوم و فنون امکان کسب اطلاعات جامع دقیق در هر شاخه ای بسیار سخت به حساب می آید.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1397

رپورتاژ آگهی :در این شرایط یکی از راه های رفع و حل این مشکل کمک از سوی افراد دارای تخصص و تجربه در زمینه مورد نظر می باشد و یا مراکزی که به ارائه این خدمات اقدام می نمایند. مراکز مشاوره یکی از مراکزی است که به ارائه این نوع از خدمات می پردازد. در ادامه این مطلب به بیان و معرفی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سپید به عنوان مرکزی که در زمینه ها مختلف به ارائه خدمات مشاوره تحصیلی اشتغال دارد خواهیم پرداخت.

مرکز خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سپید با برخورداری از مشاوران و کارشناسان مجرب و کارآزموده در زمینه مشاوه تحصیلی دانشگاهی و ثبت نام های دانشگاهی می تواند گزینه مناسبی برای دریافت خدمات مشاوره تحصیلی در زمینه ثبت نام و پذیرش دانشگاه به حساب آید. موارد متعددی ممکن است در اطراف خود داشته باشید که در آنها افراد به دلیل نداشتن اطلاعات مناسب در زمینه ثبت نام های دانشگاه دچار مشکلاتی شده باشند که به طور کل از تحصیل در دانشگاه منصرف شوند. برای پیشگیری از این گونه مشکلات توصیه می گردد در زمینه ثبت نام های دانشگاهی با مشاوران مجرب و تخصصی در زمینه موضوع مورد نظر بپردازید.

با توجه به این که امکان ارتباط با مرکز مشاوره مشاوره تحصیلی سپید به صورت تلفنی فراهم می باشد از این رو ساده ترین راه ارتباط با این مرکز برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه ها و سایر مراجعین امکان پذیر شده است. از سوی دیگر با توجه به تخصص در این کار و همچنین حساسیت بالای سوالات مطرح شده از سوی مراجعان و تماس گیرندگان مشاورین مجموعه به گروه های مختلفی تقسیم می شوند و در زمینه دانشگاه های مختلف به صورت تخصصی اقدام به ارائه مشاوره می نمایند. که این امر باعث بالا رفتن کیفت مشاوره ارائه شده می گردد.

از جمله خدمات که در زمینه دانشگاه ها برای تماس گیرندگان و مراجعین به مجموعه ارائه می گردد می توان در زمینه ثبت نام و فرایند پذیرش در دانشگاه هایی همچون دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد ، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی و همچنین مدارس تحصیلی ( azmoon.medu.ir ) مختلف مانند مدارس تیزهوشان ، نمونه دولتی و غیره اشاره نمود. در برخی از دانشگاه ها داوطلبان ورودی معمولا اطلاعات مناسبی در زمینه شرایط و فرایند ثبت نام و یا حتی تحصیل در این دانشگاه هارا ندارند. بخشی از این اطلاعات را داوطلبان می توانند از طریق رسانه های مختلف کسب نمایند اما کسب اطلاعات از سوی افرادی که همان دوره ها را در دانشگاه ها به تحصیل پرداخته باشند حالت ایده آلی برای این دسته از داوطلبان تحصیل در دانشگاه ها به حساب می آید. یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی سپید در این زمینه می باشد و در این مرکز مشاوران در مقاطع مختلف دانشگاه به تحصیل پرداخته اند که این امر می تواند باعث انتقال اطلاعات و تجربیات مشاوران در زمینه دانشگاهی برای داوطلبان گردد. در زمینه دانشگاه ها معمولا داوطلبان با توجه به این که اولین بار است اقدام به ثبت نام دانشگاهی می نمایند در زمینه های فرایند ثبت نام های خود دچار سوالات و ابهامات متعددی می شوند برای رفع این گونه مشکلات می توانند با یک تماس با کمک مشاورانی که در زمینه ثبت نام های دانشگاه تجربیان مناسبی را داشته اند کمک گرفته و فرایند ثبت نام خود را به بهترین شکل ممکن به سرانجام رساند. در میان دانشگاه های مختلف معمولا بیشترین ابهام ممکن است در زمینه ثبت نام دانشگاه هایی مانند دانشگاه علمی کاربردی و یا دانشگاه سراسری ایجاد گردد. و یا بیشترین ابهامات در زمینه فرایند پذیرش بدون آزمون در دانشگاه های مختلف وجود داشته باشد. به همین جهت در این زمینه ها با توجه به سوالات متعدد تماس گیرندگان و ابهامات متعدد داوطلبان گروه های مشاوره ای به صورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات می نمایند و به هنگام تماس داوطلبان به طور مستقیم به یکی از مشاوران تخصصی در زمینه سوال آنها وصل می گردند. این امر در ابتدا باعث کاهش اتلاف زمان تماس گیرنده گان و همچنین بهبود مشاوره و بالا رفتن میزان احساس رضایت از مشاوره می گردد. و در یک کلام می توان بیان نمود که داوطلبان تنها با یک نماس خود را می توانند به دنیای از اطلاعات به روز وصل نمایند.

در آخر داوطلبانی که نیاز به خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سپید دارند می توانند از 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071375 ( هزینه تماس :هر دقیقه 2 هزار تومان ) تماس بگیرند.

راهنمایی و مشاوره تحصیلی سپید

این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .