نمناک اخبارسیاست طرز نشستن زشت مشاور ترامپ روی مبل! + عکس
مشاور ترامپ ، عکس مشاور ترامپ
خانم "کلی آن کانوی " مشاور ترامپ در مراسمی که رئیس جمهور آمریکا با روسای کالج ها و دانشگاه هایی که عمدتا سیاهپوستان در آن تحصیل می کنند رفتاری غیر رسمی از خود نشان داد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395

لم دادن مشاور ترامپ سوژه شد

به نقل از دویچه، عکس منتشر شده ای از «کلی آن کانوی» مشاور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، او را در حالتی نشان می دهد که با کفش روی مبل دفتر بیضی شکل کاخ سفید لم داده، پاهایش نه روی زمین که زیر بدن اش جمع شده اند و در حال دیدن صفحه گوشی موبایل خود است. عکس دیگری از او در همین حالت در حال عکس گرفتن از ترامپ و مهمانان اوست.

این عکس ها مربوط به مراسمی هستند که در آن دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، با روسای کالج ها و دانشگاه هایی که عمدتا سیاهپوستان در آن تحصیل می کنند، دیدار کرده و در نظر دارد با این افراد عکسی جمعی بگیرد.

کابران شبکه های اجتماعی به شدت به این رفتار کانوی انتقاد کرده اند. یکی از این کاربران در توئیتی نوشته که او در دفتر کار رئیس جمهوری چنان رفتار می کند که گویی در اتاقی در خانه شخصی اش نشسته است. این کاربر نتیجه گرفته است که او با این عمل به کاخ سفید، به مهمانان حاضر در این مراسم و به خود بی احترامی کرده است.

البته بعضی کابران نیز به دفاع از کانوی گفته اند که «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا نیز پاهایش را روی میز می گذاشت و عکس های بسیاری از او در این حالت وجود دارند. این کاربر این پرسش را مطرح کرده است که چرا آن زمان فریاد حفظ آبروی کاخ سفید بلند نشده بود.

تصاویر مربوط به نشستن غیرمعمول مشاور ترامپ

مشاور ترامپ

مشاور ترامپ

«برت استفنز» یکی از خبرنگاران روزنامه «وال استریت ژورنال» آمریکا نیز در همین رابطه نوشته است اگر مشاوران اوباما، مثلا «سوزان رایس» یا «والری جرت» در چنین حالتی بر روی مبل دفتر بیضی شکل کاخ سفید لم می دادند، فریاد محافظه کاران به هوا بلند می شد.

انتقادها از هر سو به این حرکت مشاور رئیس جمهوری آمریکا در شبکه های اجتماعی افزایش می یابد و کانوی اکنون مجبور شده پاسخی قانع کننده به انتقادها بدهد. او در گفت وگو با خبرنگار شبکه خبری «فاکس نیوز» آمریکا از این اقدام خود دفاع کرد.

کلی آن کانوی در این باره گفت که آن روز دفتر بیضی شکل کاخ سفید آن قدر پر بود که او جایی برای ایستادن نیافت. کانوی در ادامه گفت اقدام او به هیچ وجه بی ادبی نبوده است:«من باید جایی می رفتم که بتوانم منظر بهتری برای گرفتن عکس داشته باشم.»

طرز نشستن زشت مشاور ترامپ روی مبل! + عکس

طرز نشستن زشت مشاور ترامپ روی مبل! + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 21
برگرفته از ایلنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف