نمناک اخبارجامعه عامل اصلی پرونده مشروبات الکلی تقلبی سیرجان فوت شد
مشروبات الکلی ، مشروبات الکلی تقلبی
یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان از فوت عامل اصلی پرونده مشروبات الکلی تقلبی سیرجان خبر داد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

 فوت عامل پخش مشروبات الکلی مسموم سیرجان

با اشاره به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان گفت:چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آنکه عامل اصلی این پرونده خود به دلیل مصرف همان مشروبات فوت شده است.

یدالله موحد در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان اظهار کرد که چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آنکه عامل اصلی این پرونده خود به دلیل مصرف همان مشروبات فوت شده است.

مشروبات الکلی

وی در جلسه هیئت امناء ستاد دیه نمایندگی استان گفت که باید هزینه کرد کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اطلاع رسانی شود تا موجب جلب اعتماد بیشتر گردد.

موحد افزود که امسال با مشارکت مردم خیر و نوعدوست استان ، 33 جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار و کمک این خیران برای آزادی زندانیان محکوم مالی که بیش از 2 میلیارد تومان بوده، در طول 16 سال فعالیت ستاد دیه استان بی نظیر بود.

موحد ادامه داد که از این اقدام خداپسندانه مردم استان کرمان به ویژه کسانی که با پرداخت بخشی از اموال خود برای رهایی زندانیان گرفتار و بازگشت آنها به آغوش خانواده قدم مثبتی برداشتند، تشکر و قدردانی می کنیم.
رییس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد که امیدواریم این سنت حسنه در سال های آینده با قوت و گستردگی بیشتری ادامه یافته و شاهد این باشیم کسی به واسطه فقر و نداری وارد زندان های استان نشود.

عامل اصلی پرونده مشروبات الکلی تقلبی سیرجان فوت شد

عامل اصلی پرونده مشروبات الکلی تقلبی سیرجان فوت شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف