نمناک اخبارحوادث موش ها مشروبات الکلی کشف شده را خوردند!
مشروبات الکلی ، کشف مشروبات الکلی
پلیس هند اعلام کرد که 900 لیتر مشروبات الکلی ضبط شده توسط موش ها خورده شده است!
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396

مشروبات الکلی کشف شده توسط موش ها خورده شد!

در یک اقدام عجیب پلیس هند در پاسخ به تحویل 900 هزار لیتر مشروبات الکلی ضبط شده اعلام کرد « موش آنها را خورده است».

نوشت از سال گذشته در ایالت بهار هند خرید و فروش مشروبات الکلی ممنوع شد و این باعث شد تا پلیس این ایالت بیش از 900 هزار لیتر مشروبات الکلی را کشف و ضبط کند.

ولی وقتی موعد تحویل و از بین بردن آن شد، ادعا کرد این حجم عظیم از مشروبات الکلی را موش خورده است!.

این خبر که با جنجال های فراوان و همچنین اتهام به قاچاق این مشروبات الکلی توسط پلیس همراه شده است باعث شد تا کمیته تحقیقی برای این ادعای پلیس تشکیل شود.

تبعات این ادعا برای دولت هند تا حدی بالا رفته است که اعلام کرده در صورتی که مشخص شود هر کدام از افسران پلیس در گم شدن این مشروبات الکلی نقش داشته اند حداقل به 10 سال زندان محکوم خواهد شد.

سر وزیر ایالت بهار « نتیش کمار» به محض تصدی پست خود اعلام کرده بود عامل فقر و تنگدستی در این ایالت نوشیدن مشروبات الکلی است و هر گونه خرید و فروش آن را غیرقانونی اعلام کرده بود.

پلیس این ایالت طی یک سال 40 هزار نفر از ساکنان این ایالت را به جرم داشتن مشروبات الکلی بازداشت کرده و موفق شده بود 900 هزار لیتر مشروبات الکلی را کشف و ضبط کند.

گزارش اخیر در خصوص «حکمرانی قانون» در هند نشان می دهد که تنها 19% از افسرانی که با گرفتن رشوه کارهای غیر قانونی انجام می دهند مجازات می شوند.

ادعای پلیس هند مبنی بر خورده شدن 900 هزار لیتر مشروبات الکلی توسط موش، بی شباهت به داستان قدیمی خورده شدن آهن های بازرگان توسط موش نیست.

موش ها مشروبات الکلی کشف شده را خوردند!

موش ها مشروبات الکلی کشف شده را خوردند!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف