نمناک اخبارحوادث رسوایی اخلاقی دو سرباز مست در دانشگاه! + تصاویر
مشروبات الکلی ، خوردن مشروبات الکلی
دو سرباز جوان در پادگانی در دانشگاه ساری انگلیس به علت خوردن بیش از حد مشروبات الکلی دست به یک رسوایی اخلاقی زدند.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396
بازدید : 2,438 نفر

خوردن زیاد مشروبات الکلی موجب اقدامی وحشتناک شد

دو سرباز وقتی مست کردند، دست به رسوایی اخلاقی وحشتناک در دانشگاه زدند. دوسرباز جوان در پادگانی در دانشگاه ساری انگلیس به علت خوردن بیش از حد مشروبات الکلی درحلقه سربازان و مقامهای ارشد پادگان دست به یک رسوایی اخلاقی زدند.

این دو سرباز قبل از این اقدام هولناک به اجبار از نوشیدنی های غیرمجاز استفاده کردند که استفاده بی حد و حصر این نوشیدنی ها دنیای تیره و تاری را برای شان رقم زد.

در حین ارتکاب این عمل زشت سربازان دیگر دور آنها حلقه زده و فیلم برداری می کردند.

 

مشروبات الکلی

اقدام وحشتناک دو سرباز مست در دانشگاه

 

در پی انتشار این فیلم در حد گسترده در فضای مجازی یکی از این دو سرباز تحت فشار روانی زیاد بیمار شده و بزودی از ارتش جدا خواهد شد. این دو سرباز وحشت زده که تحت تاثیر نوشیدنی های غیرمجاز از خود اراده ای نداشتند تحت فرامین سربازان ارشد و قدیمی دست به این اقدام زدند.

این فیلم مستهجن به دست گروهبان یکم هنگ این قربانیان نیز رسیده، بنابراین بررسی و تحقیق توسط ارتش آغاز شده است. همچنین بدلیل بازتاب این فیلم پلیس نظامی نیز وارد عمل شده است. 5 سرباز در خصوص این اقدام غیراخلاقی مجازات شده اند. پلیس گفته تحقیق و بررسی در خصوص این پرونده آغاز شده، اما سخنگوی این پادگان هنوز این خبر را تائید نکرده است.

 

مشروبات الکلی

اقدام وحشتناک دو سرباز مست در دانشگاه

 قریب 7 سال پیش چهار سرباز این پادگان به طرز مشکوکی در یک تیراندازی کشته شدند. همچنین شریل جیمز 18 ساله در سال 1995 پس از اتمام دوره آموزشی به مدت 10 هفته بدلایل نامعلومی درگذشت که در پی این اقدام پرونده جیمز بار دیگر گشوده شده است.

یکی از مقامات ارتش گفته است:“ما می توانیم ادامه بررسی این پرونده را به پلیس نظامی سلطنتی ارجاع دهیم، اما باید گفت در این عمل هیچ گونه اجباری وجود نداشته است.

رسوایی اخلاقی دو سرباز مست در دانشگاه! + تصاویر

رسوایی اخلاقی دو سرباز مست در دانشگاه! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از رادیو سهام/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف