نمناک اخبارجامعه فروش مشروبات الکلی داخل بطری دلستر در شهرک غرب!
مشروبات الکلی ، کلانتری شهرک قدس
اعضای یک باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی که پس از تولید این مشروبات، آن ها را در قالب دلستر به دست مشتریان خود می رساندند توسط ماموران کلانتری شهرک قدس دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1396

کشف مشروبات الکلی در بطری دلستر

 
اعضای باندی که پس از تولید مشروبات الکلی، آن ها را در بطری های ماءالشعیر یک کارخانه معروف داخلی بسته بندی کرده و در قالب بسته های ماءالشعیر آن ها را منتقل می کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دادند در شهرک غرب دستگیر شدند.

ماموران کلانتری شهرک قدس موفق شدند اعضای یک باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی را شناسایی کنند که پس از تولید این مشروبات، آن ها را در قالب «دلستر» به دست مشتریان خود می رساندند.


مشروبات الکلی

کشف مشروبات الکلی در بطری دلستر

بر اساس این گزارش اعضای این باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی، اقدام به ساخت مشروبات دست ساز کرده و با اضافه کردن اسانس های مختلف به الکل سفید، برای آنکه انتقال و توزیع این مشروبات از چشم ماموران پلیس مخفی بماند، این مشروبات را در بطری های ماءالشعیر تولیدی یک کارخانه داخلی، منتقل می کردند.

اعضای این باند پس از پر کردن بطری های ماءالشعیر این شرکت داخلی، به صورت کاملاً حرفه ای اقدام به بسته بندی مشروبات الکلی تولید شده خود می کردند و این مشروبات را در پوشش ماءالشعیر در اختیار خریداران قرار می دادند.

تمام اعضای این باند در طرح اخیر پلیس پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.

مشروبات الکلی که بجای دلستر به فروش می رسد!

فروش مشروبات الکلی داخل بطری دلستر در شهرک غرب!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف