نمناک اخبارجامعه انهدام باند بزرگ تولید مشروبات الکلی در جنوب تهران +عکس
مشروبات الکلی ، باند تولید مشروبات الکلی
ماموران پلیس پایتخت یک باند تولید و توزیع مشروبات الکلی در کهریزک را منهدم کردند که علاوه بر تولید این مشروبات، آن ها را در بطری های خارجی و با بسته بندی و برچسب برندهای خارجی توزیع می کردند.
تاریخ انتشار : 17 آذر 1396

انهدام باند تولید و توزیع مشروبات الکلی 

ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک باند تولید و توزیع مشروبات الکلی در جنوب تهران را منهدم کنند که علاوه بر تولید این مشروبات، آن ها را در بطری های خارجی و با بسته بندی و برچسب برندهای خارجی توزیع می کردند.

ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک کارگاه تولید مشروبات الکلی دست ساز در جنوب تهران را کشف و اعضای باند تهیه و توزیع این مشروبات را دستگیر و این باند را منهدم کنند.

بر اساس این گزارش، ماموران کلانتری 170 کهریزک به دنبال گزارش های دریافتی و انجام اقدامات اطلاعاتی توانستند این کارگاه مشروبات دست ساز را شناسایی کنند.

اعضای این باند پس از تهیه مشروبات الکلی دست ساز و با استفاده از الکل های طبی اقدام به پر کردن بطری های خارجی مشروبات الکلی کرده و با چسباندن برچسب های خارجی، این مشروبات را به اسم مشروبات خارجی توزیع می کردند.

به گفته مسئولان کلانتری 170 کهریزک، از این کارگاه مشروبات الکلی، بیش از 330 هزار لیتر مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

مشروبات الکلی

مشروبات الکلی

انهدام باند بزرگ تولید مشروبات الکلی در جنوب تهران +عکس

انهدام باند بزرگ تولید مشروبات الکلی در جنوب تهران +عکس
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
برگرفته از تسنیم - / م
این مطلب مفید بود ؟ 1 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف