نمناک سرگرمیدیدنی ها مشق نوشتن دختربچه روی ماشین در حال حرکت! + تصاویر
مشق دانش آموز ، مشق نوشتن
دانش آموز دختر چینی در هنگام رفتن به مدرسه مشق های خودش را بر روی سقف اتومبیل می نوشت.

مشق نوشتن دختر چینی روی سقف سرویس مدرسه

دختر دانش آموز نوجوان در چین روی سقف تاکسی در حال حرکت از خیابان های شهر شانگکوئیو در چین، درحال انجام تکالیفش شکار دوربین ها شد. او را در حالیکه روی تاکسی روی برآمدگی پنجره باز نشسته است ، در حال نوشتن تکالیفش و تکیه دادن به سقف است انگار که این ، معمولی ترین کار دنیاست. او طوری نشان میدهد که انگار از این واقعیت مطلع نیست که میتواند به پشت ماشین بیوفتد و بطور خیلی جدی آسیب ببیند و فقط در حال انجام است. شخصی در ماشین دیگر در حال فیلم برداری است که فورا به اشتراک گذاشته و تا حد زیادی در وبسایت های چینی پیش از اینکه در وبسایت های اصلی مثل دیلی میل برسد بازدید شد.

مشق دختر چینی

دختر چینی در حال نوشتن مشق روی سقف سرویس مدرسه

مشق دانش آموز

مشق نوشتن دختر چینی بر روی سقف اتومبیل

طبق گزارش های صورت گرفته ، راننده ، پدر آن دختر بود که ظاهرا از اینکه دخترش از سقف کابین او بعنوان یک میز استفاده میکرد کاملا بی اطلاع بود. طبق اخبار اعلام شده توسط ویبو پست از بیجینگ نیوز ، گواهی رانندگی پدر لغو شده است چیزی که هنوزقادر به فهمیدنش نیستیم این است که چرا این موضوع در وهله ی اول ، اتفاق افتاد.

مشق نوشتن دانش آموز دختر روی سقف سرویس مدرسه

مشق نوشتن دختربچه روی ماشین در حال حرکت! + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟
7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف