دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه نحوه پرداخت جریمه مشمولان غایب سربازی
مشمولان غایب ، جریمه سربازی
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرایط و نحوه پرداخت جریمه مشمولان غایب سربازی را شرح دادند و از نحوه دریافت تسهیلات و وام بانکی برای این افراد گفتند.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1395
بازدید : 6,429 نفر

3 راه پرداخت جریمه مشمولان غایب

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تسهیلات سربازی در سال 95 را تشریح کرد.

سردار صدرالسادات، ردیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت و گوی زنده تلویزیونی ضمن تشریح تسهیلات جدید خدمت سربازی برای متاهلان گفت:شرایط ویژه ای برای حقوق سربازان متاهل در نظر گرفته شده است که اعتبار لازم از طرف دولت هنوز تامین نشده است.

وی تاکید کرد:تسهیلات جدید برای افرادی که تا 95/02/30 خود را معرفی کرده باشند اعمال خواهد شد.

سردار صدرالسادات در مورد پرداخت جریمه غیبت خدمت سربازی گفت:براساس مصوبه مجلس سه راه برای پرداخت جریمه غیبت سربازی وجود دارد. اولین را به صورت نقدی استکه کل جریمه یکجا پرداخت میشود. راه دوم پرداخت اقساط است، به طوری که یک سوم کل مبلغ جریمه باید در ابتدا پرداخت شود و مابقی آن براساس توافق فرد با بانک عامل( در حال حاضر بانک قوامین) تا پایان سال پرداخت میشود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی تاکید کرد:تا پرداخت کامل جریمه کارت پایان خدمت صادر نخواهد شد، گرچه درصورتی که میزان اقساط واریزی به معادل نیمی از کل جریمه برسد، فرد میتواند یک نوبت از کشور خارج شود.

وی راه سوم را دریافت تسهیلات وام بانکی با درصد سود مناسب عنوان کرد و گفت:در حال حاضر با بانک قوامین در مورد پرداخت وام توافق صورت گرفته است.

صدرالسادات همچینین درباره سربازان فراری گفت:سربازانی که سابقه فرارشان به بیش از 8 سال برسد میتوانند جریمه را بپردازند.
وی در مورد خروج از کشور مشمولینی که هنوز به خدمت سربازی نرفته اند گفت:مشمولینی که قصد خروج از کشور دارند باید موافقت نامه کتبی سازمان وظیفه عمومی را داشته بانشد و اگر مشغول به تحصیل باشد میتوانند با ارائهگ واهی اشتغال به تحصیل از کشور خارج شوند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی با تاکید براینکه که کسانی که غیبت داشته باشند اجازه خروج خروج از کشورنخواهند داشت افزود:مبلغ ضمانت جهت سفرهای علمی 5 میلیون تومان و بابت سفر عتبات 2 میلیون تومان باید پرداخت شود.

نحوه پرداخت جریمه مشمولان غایب سربازی

برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 4
نظر کاربران
نسرین

نسرین

سلام جریمه سربازی برای کسانیکه خیلی بیشتر از هشت سال دارند اینقدر زیاد است که حتی اگر قسطی شود بازهم زیاد است باید برنامه ای ارائه دهند برای کسانی که بیشتر از ده سال هستندوخودبه خود از خیلی ازامکانات محروم هستند فکری بکنند واین مبلغ از عهده کسی که رن وبچه دارد وپدر پولداری هم ندارد وخرج زن وبچه وازپس مخارج زندگی برنمی آیدوکار درست وحسابی ندارد خیلی سرسام آور است لطفا فکری برای این افراد بکنید

پاسخ دادن 9 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف