نمناک ورزشفوتبال افزایش بحران مالی باشگاه العربی قطر با قرارداد دژاگه
باشگاه العربی قطر ، اشکان دژاگه
باشگاه العربی قطر به خاطر عدم پرداخت مطالبات لژیونرهای سابقش نمی تواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند که این اتفاق باعث شد تا ستاره ایرانی در این تیم بماند.
تاریخ انتشار : 18 دی 1395

بحران مالی باشگاه العربی قطر باعث ماندن دژاگه در این تیم شد

بحران مالی باشگاه العربی قطر، تصمیم هر چهار بازیکن خارجی فعلی برای ترک این تیم و ضرب العجل تعیین شده از سوی فیفا جهت پرداخت مطالبات مالی سرمربی پیشین ایتالیایی العربی باعث شده سران این باشگاه خواستار نشست فوق العاده مجمع عمومی شوند.

اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش کشورمان که در این فصل برای العربی بازی می کند آینده اش با این تیم قطری در هاله ای از ابهام قرار دارد. پیش از این رسانه های قطر از تلاش باشگاه العربی برای فسخ قرارداد این ستاره ایرانی با کسب رضایتش خبر دادند.

برخی از رسانه های قطر از بحران شدید مالی باشگاه العربی قطر پرده برداشتند و نوشتند:باشگاه العربی کمتر از 48 ساعت مانده به آغاز فصل جدید لیگ ستارگان با مشکل بزرگی مواجه شده است. العربی به خاطر عدم پرداخت مطالبات دو لژیونر و دو مربی سابقش نمی تواند از لژیونرهای جدیدش استفاده کند. در نتیجه العربی در اولین بازی خود می تواند با اشکان دژاگه و پالینهو به میدان برود. با توجه به اینکه پاولینهو مصدوم است تنها لژیونر العربی دژاگه است.

باشگاه العربی قطر

این روزنامه ها در ادامه نوشتند:باشگاه العربی به شدن در بحران قرار دارد و اگر نتواند مطالبات لژیونرهای سابقش را بدهد نمی تواند دو بازیکن جدید، ازکیل و خیمنز را به میدان بفرستد.

با این شرایط احتمال ماندن دژاگه در العربی افزایش یافت و دژاگه در اولین بازی العربی در لیگ ستارگان به عنوان تنها لژیونر این تیم قطری به میدان خواهد رفت.

پیش از رسانه های قطر خبر داده بودند که العربی کار دژاگه را قبل از آغاز لیگ تمام خواهد کرد ولی این اتفاق نیفتاد.

این روزنامه قطری همچنین دریافت غرامت دو میلیون یورویی زولا، سرمربی پیشین ایتالیایی العربی و عدم دریافت پولی توسط پیلوسو، سرمربی اروگوئه ای که در هفته پنجم لیگ ستارگان از سوی مسئولان باشگاه العربی قطر اخراج شده بود را از دیگر بحران های العربی دانسته است.

افزایش بحران مالی باشگاه العربی قطر با قرارداد دژاگه

افزایش بحران مالی باشگاه العربی قطر با قرارداد دژاگه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تسنیم-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف