نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان رهایی از مشکلات روحی با کمک خورشید!
مشکلات روحی ، رفع مشکلات روحی روانی
مشکلات روحی و روانی که در اکثر افراد به سمت افسردگی سوق می یابد در فصول مختلف دستخوش تغییراتی می شود که با کمک نور خورشید می توان آن را تا حد قابل توجهی رفع کرد.
بازدید : 1,720 نفر

دوری از مشکلات روحی و ذهنی در طول ذخیره زمان 

مشکلات روحی و روانی از قبیل افسردگی متاسفانه در جوامع امروزی آمار بالایی از مبتلایان به آن را شاهد هستیم. به طبع به دلیل گستردگی یک مشکل راه حل های تجویز و پیشنهاد می شوند که برخی از آنها استفاده از منابع طبیعی و انرژی های موجود در طبیعت است. در ادامه به نکات ساده و جالبی در این زمینه اشاره می کنیم.

توصیه های ساده و کاربردی برای رفع مشکلات روحی 

برای بهبود تاثیرات ذهنی در طول ساعات بیداری در ماه هایی که هوا زود تاریک می شود و جلوگیری از مشکلات روانشناسی به دنبال لامپی باشید که ضرر کمتری داشته و هم بتواند نوری فراهم کند که وقتی صبح روشن می کنید احساس خوبی به بدن شما بدهد .
مشکلات روحی زمستان

اثرات فوق العاده نور خورشید برای رفع مشکلات روحی در فصل زمستان

در طول زمستان به دلیل کمبود تابش نور خورشید و سردی هوا سعی کنید روزانه 15 دقیقه بیرون از منزل باشید که بهترین ساعت حدود 2 تا 4 بعداز ظهر است . چون در معرض آفتاب بودن ویتامین D بدن شما را تامین می کند و در زمستان هم به دلیل سردی هوا سر تا پای بدن پوشیده است آفتاب مستقیم به بدن نمی تابد و اگر فقط 1/3 اینچ از بدن بدون پوشش باشد برای جذب ویتامین D و تابش آفتاب کافی است.
 
رژیم غذایی خود را با غذاهای مکمل و مقوی در فصل زمستان که هوا سرد است بهبود ببخشید و چون غذا روح انسان را هم درمان می کند و کمبود ویتامین D باعث پوکی استخوان بخوص در خانم ها می شود . لباس ها را در هوای آزاد با نور آفتاب خشک کنید.
 
چون بسیاری از میکروب ها را هم از بین می برد اما امروزه با وجود آپارتمان نشینی افراد فرصت این طور کارها محدود شده است.

رهایی از مشکلات روحی با کمک خورشید!

رهایی از مشکلات روحی با کمک خورشید!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف