نمناک ورزشفوتبال محمد عباس زاده آقای گل لیگ برتر مشکل قلبی دارد؟
آقای گل ، محمد عباس زاده
شنیده میشد محمد عباس زاده آقای گل مشکل قلبی دارد اما او در یک مصاحبه اعلام کرد که پزشک گفته هیچ مشکل قلبی ندارد.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1395

مشکل قلبی محمد عباس زاده آقای گل

محمد عباس زاده بازیکنی که تنها در 140 دقیقه 4 گل زده است با این انگیزه رو به جلو می رود که امسال به مانند 4 سال پیش در لیگ یک حضور داشته و رکورد خودش را با گل های بیشتر بشکند.

محمد عباس زاده در مورد مشکلی که برایش ایجاد شده است گفت:چند روز فکر و خیال کردم و همین باعث شد تپش قلب بگیرم.

محمد عباس زاده چند روز پیش از شروع فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور وقتی از او پرسیده شد چرا با تیم صنعت نفت آبادان قراداد امضاء نکرد، گفت:به نظر می رسد صنعت نفتی ها قصد داشتند با تاخیر مبلغ قرارداد من را کاهش دهند هر چند شنیدم که گفتند محمد عباس زاده مشکل قلبی دارد و... البته او در مصاحبه های اخیرش عنوان کرده با پزشک متخصص صحبت کرده و قلبش مشکلی ندارد!

آقای گل

محمد عباس زاده مشکل قلبی ندارد

محمد عباس زاده هم چنین گفته بود می خواهد در این فصل از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور آقای گل شود و بار دیگر به تیم پرسپولیس برگردد.

تا این جای کار که هفت هفته از رقابت ها سپری شده محمد عباس زاده 6 گل به ثمر رسانده و در کنار امیر میر بزرگی مهاجم اکسین البرز از بخت زیادی برای کسب عنوان آقای گلی برخوردار است. نکته جالب در مورد نساجی اینکه هر چند مدعی صعود به لیگ برتر نیست و در نهایت هم به لیگ برتر صعود نمی کند اما هر فصل آقای گل به فوتبال ایران معرفی می کند. محمد عباس زاده پیش تر هم در نساجی آقای گل لیگ یک شده بود. فصل گذشته هم حمید کاظمی در تیم نساجی به این مهم دست یافت و در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات به تیم خونه به خونه رفت!

محمد عباس زاده آقای گل لیگ برتر مشکل قلبی دارد؟

محمد عباس زاده آقای گل لیگ برتر مشکل قلبی دارد؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسکانیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف