نمناک اخبارورزشی مشکل قلبی رضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیسی!
رضا نورمحمدی ، بیماری رضا نورمحمدی
رضا نورمحمدی کاپیتان سابق پرسپولیس که در حال حاضر برای سیاه جامگان بازی می کند یکی از بازیکنان لیگ برتری است که کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت پزشکی و جسمانی آنها هشداد داده است.
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1395

مشکل قلبی رضا نورمحمدی

نتایج آزمایش های پزشکی بازیکنان لیگ برتری در ایفمارک مشخص شده و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال بر حسب گزارش های ایفمارک، با ارسال نامه های محرمانه و جداگانه برای باشگاه های لیگ برتری در مورد وضعیت جسمانی چند بازیکن هشدار داده است. 

برابر با شنیده های ما بیش از 40 بازیکن شاغل در لیگ برتر مشکل جسمانی و پزشکی داند که بیشترین مورد پزشکی کوتاهی همسترینگ و نارسایی قلبی است. از باشگاه ها خواسته شده از بازیکنانی که مشکوک به نارسایی قلبی هستند، دوباره آزمایش گرفته شود و بازیکنانی که مشکل همسترینگ یا مشکل های شبیه به این دارند به صورت ویژه زیرنظر کادر پزشکی باشگاه ها باشند. 

باشگاه ها موظف اند مدارک پزشکی بازیکنانی که نام شان در این فهرست چهل نفره است را تا قبل از هفته پنجم لیگ برتر کامل کنند و اقدامات پزشکی تکمیلی را انجام بدهند تا سلامت این بازیکنان در خطر نباشد. 

گفته می شود رضا نورمحمدی کاپیتان سابق پرسپولیس که در حال حاضر برای سیاه جامگان بازی می کند یکی از بازیکنانی است که نارسایی قلبی دارد.

رضا نورمحمدی

رضا نورمحمدی کاپیتان سابق پرسپولیس

 انگار به همین دلیل سیاه جامگان در بازی های دو هفته اخیر از نورمحمدی استفاده نکرده و قرار شده در اولین فرصت این بازیکن مجددا برای اکو و تست پزشکی و آزمایش های قلبی اقدام کند تا خیال باشگاه و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال راحت شود. 

بازیکنان سرشناس دیگری هم در این لیست هستند.

رضا نورمحمدی ، مشکل قلبی رضا نورمحمدی

مشکل قلبی رضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیسی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از افکارخبر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف