دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده دلیل علمی مشکل پدرها با کولر
پدر کولر ، کاهش چربی زیر پوست مردان
چرا پدرها با کولر مشکل دارند ؟ شاید دلایل مختلفی در ذهن شما برای پاسخ به این سوال وجد داشته باشد اما تمام آنها اشتباه است و تنها علت حساسیت پدران به کولر اختلالی است که در بدن مردها رخ می دهد.
بازدید : 2,135 نفر

چرا پدرها با کولر مشکل دارند؟

دقت کرده اید که پدرها مدام در تلاش هستند تا کولر خاموش شود اما مادرها برعکس بدون کولر به مشکل برمیخورند ؟ از بخش طنز نکته مشکل پدرها با کولر که بگذریم به بخش علمی آن می رسیم که ریشه در تغییرات بدنی مردان و زنان در دوران میانسالی دارند .

پدر کولر

مشکل پدرم با کولر چیست؟

تغییرات و کاهش چربی در بدن پدرها علت سردی آنها با کولر است

یک متخصص داخلی عنوان کرد:با گذراندن دوران میانسالی، به تدریج چربی زیرپوست مردان کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست آنها شده و موجب می شود مردان سرما را بیشتر احساس کنند .وی در خصوص علت مخالفت بیشتر مردان مسن با "کولر"، گفت:باید در این زمینه به پدران و مردان مسن حق داد و علت این امر هم تغییرات فیزیولوژیکی در بدن آنهاست .  با گذراندن دوران میانسالی و افزایش سن مردان، چربی زیر پوست آنها به تدریج کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست آنها شده و سبب می شود پوست آنها سرما را بیشتر احساس کند .

این متخصص داخلی افزود:برای کاهش احساس سرما نیاز به چربی زیرپوستی است که با افزایش سن و کاهش چربی زیرپوست، پوست مردان نازک شده و سرما را بیشتر احساس می کنند .این روند در زنان معکوس است و با افزایش سن، چربی زیر پوست زنان افزایش می یابد که همین امر موجب گرمایی شدن آنها در سنین بالا می شود .

وی افزود:علاوه بر این با از بین رفتن هورمون استروژن، زنان دچار احساس گر گرفتگی می شوند که این احساس عمدتا تا سنین بالاتر باقی می ماند .

این متخصص داخلی در پایان از همه افراد خواست تا با توجه به این مسئله بیش از پیش هوای پدران را داشته و سعی کنند در زمینه استفاده از کولر شرایط فیزیولوژیکی بدن آنها را در نظر بگیرند .

دلیل علمی مشکل پدرها با کولر

دلیل علمی مشکل پدرها با کولر
3.36
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف