نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده دلیل علمی مشکل پدرها با کولر
پدر کولر ، کاهش چربی زیر پوست مردان
چرا پدرها با کولر مشکل دارند ؟ شاید دلایل مختلفی در ذهن شما برای پاسخ به این سوال وجد داشته باشد اما تمام آنها اشتباه است و تنها علت حساسیت پدران به کولر اختلالی است که در بدن مردها رخ می دهد.

چرا پدرها با کولر مشکل دارند؟

دقت کرده اید که پدرها مدام در تلاش هستند تا کولر خاموش شود اما مادرها برعکس بدون کولر به مشکل برمیخورند ؟ از بخش طنز نکته مشکل پدرها با کولر که بگذریم به بخش علمی آن می رسیم که ریشه در تغییرات بدنی مردان و زنان در دوران میانسالی دارند .

پدر کولر

مشکل پدرم با کولر چیست؟

تغییرات و کاهش چربی در بدن پدرها علت سردی آنها با کولر است

یک متخصص داخلی عنوان کرد:با گذراندن دوران میانسالی، به تدریج چربی زیرپوست مردان کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست آنها شده و موجب می شود مردان سرما را بیشتر احساس کنند .وی در خصوص علت مخالفت بیشتر مردان مسن با "کولر"، گفت:باید در این زمینه به پدران و مردان مسن حق داد و علت این امر هم تغییرات فیزیولوژیکی در بدن آنهاست .  با گذراندن دوران میانسالی و افزایش سن مردان، چربی زیر پوست آنها به تدریج کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست آنها شده و سبب می شود پوست آنها سرما را بیشتر احساس کند .

این متخصص داخلی افزود:برای کاهش احساس سرما نیاز به چربی زیرپوستی است که با افزایش سن و کاهش چربی زیرپوست، پوست مردان نازک شده و سرما را بیشتر احساس می کنند .این روند در زنان معکوس است و با افزایش سن، چربی زیر پوست زنان افزایش می یابد که همین امر موجب گرمایی شدن آنها در سنین بالا می شود .

وی افزود:علاوه بر این با از بین رفتن هورمون استروژن، زنان دچار احساس گر گرفتگی می شوند که این احساس عمدتا تا سنین بالاتر باقی می ماند .

این متخصص داخلی در پایان از همه افراد خواست تا با توجه به این مسئله بیش از پیش هوای پدران را داشته و سعی کنند در زمینه استفاده از کولر شرایط فیزیولوژیکی بدن آنها را در نظر بگیرند .

دلیل علمی مشکل پدرها با کولر

دلیل علمی مشکل پدرها با کولر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف