نمناک ورزشلیگ برتر دلیل مصاحبه نکردن برانکو با جواد خیابانی چه بود؟
مصاحبه برانکو ، مصاحبه نکردن برانکو با دوربین تلویزیونی
جواد خیابانی اعلام کرد که بعد از پایان بازی پرسپولیس با سیاه جامگان با برانکو مصاحبه خواهد کرد اما بعد از بازی مصاحبه با برانکو صورت نگرفت!
تاریخ انتشار : 4 دی 1395

مصاحبه برانکو با دوربین تلویزیونی اختیاری است

بعد از پایان بازی تیم فوتبال پرسپولیس با سیاه جامگان، جواد خیابانی گزارشگر بازی اعلام کرد که با برانکو ایوانکوویچ و خداداد عزیزی قصد مصاحبه دارد. باوجود اینکه خداداد عزیزی دقایقی با جواد خیابانی صحبت کرد و با مسئولان هیات فوتبال استان تهران هم برای مصاحبه کردن دچار چالش شد (عزیزی محروم بود و طبق قانون نمی توانست مصاحبه کند) اما برانکو از صحبت با جواد خیابانی خودداری کرد و راهی شرکت در نشست خبری شد.

سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه اینکه برانکو به خاطر نبود اسپانسر در کنار زمین صحبت نکرده است، گفت:مصاحبه مربیان در کنار زمین با دوربین تلویزیونی اختیاری است و مربی می تواند در آن شرکت نکند.

 

مصاحبه برانکو

برانکو بعد از بازی راهی نشست خبری شد


وی افزود:حضور در نشست خبری قبل و بعد از مسابقه که با تمام اصحاب رسانه برگزار می شود، برای تمام مربیان الزامی است و باید در آن شرکت داشته باشند.

دلیل مصاحبه نکردن برانکو با جواد خیابانی چه بود؟

دلیل مصاحبه نکردن برانکو با جواد خیابانی چه بود؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف