نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آخرین مصاحبه “آزاده نامداری” درباره طلاقش از فرزاد حسنی
آزاده نامداری ، فرزاد حسنی
چند ماهی از جدایی دو مجری توانمند کشورمان میگذرد و “آزاده نامداری” پس از مدتها سکوت از علت جدایی خود از فرزاد حسنی گفت.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1393

 آزاده نامداری ناگفته هایی را بیان کرده که به نوعی علت طلاق و جدایی اش را بیان می کند. در ادامه خلاصه ای از گفت و گوی آزاده نامداری با مجله آهنگ زندگی را می خوانید:

 من ازدواج کرده بودم که زندگی کنم. با یک مهریه اندک پای سفره عقد رفتم. هیچ دختری ازدواج نمی کند که جدا شود. برای همین اصلا قرار نبود اینجوری شود. من وارد یک زندگی شدم که همه اش جنگ بود و یک عالم حاشیه و مشکلات. ببینید دو تا آدم تفاوت ساختاری دارند. اصلا یکی در یک دنیای دیگر زندگی می کند و دیگری در دنیای دیگری.
 
آزاده نامداری و فرزاد حسنی
 
تفاوت دو دنیا بود.خوب ما باید این تفاوتها را زودتر از این متوجه می شدیم،اما به هر حال اینجوری شد. بعد هم گفتم حالا که قرار است این زندگی را تمام کنیم،خیلی طبیعی،فرهنگی،آرام و بی حاشیه این کار را خواهیم کرد.
اما عده ای که شاید لیدرشان را هم بشناسم،اجازه ندادند و آن جنگ را شروع کردند. خیلی راحت بگویم من جنگیدن به روش آنها را در شان خود نمی دانم. اصلا اعتراض من به همین روش ها باعث چنین اتفاقی در زندگی ام شد،پس من باید به روش خودم بجنگم. جنگیدن من این است که زندگی خودم را بکنم و آرام باشم. برای همین این روزها یک شغل جدید دارم، به کلینیک می روم و بیمار می بینم و این خیلی اتفاق خوبی است. لذت هایی دارد که تا حالا تجربه اش نکرده بودم.
 
آزاده نامداری
 
من با بعضی چیزها کنار نمی آیم. نمی توانم تحملشان کنم. هستند هنرمندان یا چهره هایی که از هم جدا شده اند، اما این موضوع را اعلام نمی کنند.
حالا یا به دلیل فرار از حاشیه ها یا تبعات اجتماعی و خانوادگی یا هر چی. یک اسمی هم برایش گذاشته اند؛ازدواج سفید!من نخواستم به این شیوه تن بدهم. این کارها از دست من بر نمی آید. من آزاده نامداری هستم و اینجوری بزرگ نشده ام. بعضی ها سرزنشم می کنند که اگر این کار را نمی کردی و حرفی نمی زدی حالا این قدر عذاب نمی کشیدی، اما من راستش را گفتم،من دروغ را دوست ندارم. چون فکر می کنم آن شیوه اخلاقی نیست.
 
آزاده نامداری
 
بگذارید من زندگی ام را بکنم، این جنگ را تمام کنید لطفا. چرا یک دفعه من را از همه قانون طبیعی ام محروم می کنید. باور کنید من کاری به کار شما ندارم. من اصلا جنگیدن به شیوه شما را بلد نیستم و تازه بلد هم که باشم از این شیوه متنفرم. این همه دشمنی را بس کنید و جور دیگری وانمود نکنید.
عده ای می خواهند از من تصویر زنی روشفکر نما را بسازند که مثلا طلاق گرفته برای این که خاص باشد و سوژه مطبوعات باشد. اصلا چنین چیزی نیست یک سیلی که آمد من را برد. توی این زندگی از جایی احساس کردم که خوب نمی شود، وقتی که نمی شود، قطع ارتباط کردم. این قطع ارتباط کردن بعد از وقتی که کارد به استخوان می رسد، هولناک نیست.

آخرین مصاحبه آزاده نامداری درباره طلاقش از فرزاد حسنی

آخرین مصاحبه “آزاده نامداری” درباره طلاقش از فرزاد حسنی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 3790
برگرفته از توریسم آنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 3383 407
نظر کاربران
زهرا

زهرا

آزاده جان شوهرت لیاقت تو رو نداشت خیلی دوستت دارم عزیزم الگوی من هستی

پاسخ دادن 26 52
فاطمه

فاطمه

امیدوارم خوشبخت باشین ایشون مناسب شما نبودند

پاسخ دادن 18 29
لیدا

لیدا

آزاده جان زندگی همچنان ادامه دارد، امیدوارم آینده بهتری در پیش رو داشته باشین من شما و گفته هایتان را درک میکنم به امید موفقیت شما

پاسخ دادن 8 17
Fateme

Fateme

ازاده عزیزم جای تو در برنامه سه ستاره خیلی خالی بود خیلی دل مردم برات تنگ شده مهر بانوی مهربانیها به امید دیدارت در قاب جادویی

پاسخ دادن 6 7
مجید

مجید

با تفاوت ها نمی شود زندگی کرد شما در دو خانواده متفاوت رشد کرده اید و عیب بزرگ تان این بود زوج خود را نشناخته اتنخاب کردید.

پاسخ دادن 5 4
ملیحه

ملیحه

آزاده جان گرچه انتخاب اولت اشتباه بود ولی بعدش بهترین انتخاب کردی براتون آرزوی خوشبختی و موفقیت می کنم و کو چولوتون عاقبت به خیری را آرزو می کنم

پاسخ دادن 3 10
زندگی

زندگی

این همون آزاده نامداری است که توی پارک خصوصی ازش عکس گرفته بودن.من فکر میکردم با حسنی دوست و همکارن کی ازدواج کردن

پاسخ دادن 3 6
محمد

محمد

ازاده خانوم فن بیان سبک گویش شما واخلاق زیباتون همیشه برای من لذت بخش بود'''گذشتتو فراموش کن موقعیت های قشنگتری درانتظارت میدرخشن

پاسخ دادن 3 1
gender equality

gender equality

من اجرای خانم آزاده نامداری را دوست دارم و امیدوارم مجددا ایشان را در تلویزیون ببینم. افراد با استعداد و توانمند نباید خانه نشین شوند. مدیران بیندیشند...

پاسخ دادن 2 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف