نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جنجال مصاحبه خندوانه با طراح مد و لباس!! + عکس
خندوانه ، برنامه خندوانه
گزارشی از خانم نعیمه.ق که در پاریس طراحی مد و لباس انجام می دهد در برنامه خندوانه پخش شد که حواشی زیادی در پی داشت.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395

گاف بزرگ خندوانه با پخش یک گزارش

برنامه خندوانه برنامه ای شاد و جذاب است که شبها از شبکه نسیم پخش میشود . رامبد جوان اجرای این برنامه جذاب و شاد را برعهده دارد و هرشب میزبان مهمانانی ویژه است . پنج شنبه شب رامبد جوان برنامه ویژه ای را روی آنتن شبکه نسیم برد که حواشی زیادی به دنبال داشت . خندوانه در این شب میزبان خانم جوانی بود که کار طراحی لباس را برعهده داشت که بعد از پخش این برنامه ماجرا ساز شد.

برنامه خندوانه 5شنبه شب با پخش گزارشی از دورهمی یک خانم طراح لباس که در ایران زندگی نمی کند، حواشی جدیدی برای خود رقم زد.

خانم نعیمه.ق که در پاریس طراحی مد و لباس انجام می دهد و در طول سال روزهایی به تهران می اید و به خاطر نوع حجاب با مانتو طرفدارانی دارد و دورهمی برگزار می کند، مهمان دوربین و گزارش مستند خندوانه بود.

وی خود را طراح مد برای با حجاب ها معرفی کرد اما ساعتی بعد، با مراجعه مخاطبان خندوانه به پیج اینستاگرامی او، با دعوت عجیب او برای کلاس های آموزش رقص توسط خودش در یکی از تالارهای تهران مواجه شدند. دعوتی که برای ورودیه 80 هزار تومان دریافت می کند و یکساعت رقص با دی جی و یک ساعت هم رقص تک نفره خانم طراح را دارد!

 

خندوانه

 خانم طراح لباس در خندوانه

همین آگهی باعث حمله بسیاری از طرفداران خندوانه به تهیه کننده این برنامه شد و بسیاری این سوال برایشان پیش آمده که چطور تلویزیون از چنین فردی گزارش تهیه کرده است و تبلیغ او را به عنوان یک فرد با حجاب و طراح انجام داده است.

نامبرده بعد از افزایش اعتراض ها، پست تبلیغی برای آموزش رقص را حذف کرده اما همچنان کامنت ها حکایت از عصبانی متدینین دارد.

عوامل خندوانه هنوز واکنشی به تهیه گزارش از این خانم طراح ارائه نکرده اند.

خندوانه ، کلاس آموزش رقص مصاحبه کننده خندوانه!

جنجال مصاحبه خندوانه با طراح مد و لباس!! + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
برگرفته از 24 آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف