نمناک سرگرمیگوناگون مصاحبه شکلکی خانم وزیر + تصاویر
مصاحبه ، مصاحبه سیاسی
وزیر امور خارجه استرالیا در اولین مصاحبه سیاسی خود از شکلک های با مزه پیامکی استفاده کرد. خانم جولی بیشاپ در مصاحبه ای که با سایت بازفید به صورت اس ام اسی داشت به ارسال شکلک بسنده کرد.
بازدید : 3,010 نفر

خانم جولی بیشاپ، وزیر امور خارجه استرالیا در اولین مصاحبه سیاسی خود با استفاده از پیامک و شکلک های آن صورت سرخ شده از عصبانیت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و فرستادن شکلک مردی در حال دویدن تونی ابوت، نخست وزیر کشورش را به تصویر کشید.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، سایت اینترنتی بازفید به صورت اس ام اسی با جولی بیشاپ، وزیر خارجه استرالیا مصاحبه کرد.
 خانم بی شاپ در این مصاحبه تنها با استفاده از شکلک ها پاسخ سوالات را داد. در همین حال سخنگوی وی در این باره گفت:وزیر خارجه این چالش را که به او پیشنهاد شده بود، پذیرفت.
 وزیر خارجه استرالیا در پاسخ به سوالی درباره تونی ابوت با تصویری از یک مرد در حال دویدن و برای وزیر ارتباطات او تصویری از یک موبایل فرستاد. او همچنین در توصیف پوتین، از یک چهره قرمز با چشمانی عصبانی و لبانی آویزان استفاده کرد.
 
پیامک های وزیر استرالیا
 
 
بیشاپ در ادامه این مصاحبه شکلکی برای توصیف روابط کشورش با آمریکا از یک تیک، شست رو به بالا و چهره ای خندان و برای توصیف روابط کشورش با چین نیز تقریباً از همین شکلک ها استفاده کرد. او برای به تصویر کشیدن روابط استرالیا و اندونزی نیز از همین شکلک ها در کنار یک چهره غمگین استفاده کرد.
 
پیامک های وزیر استرالیا
 
بیشاپ طی این مصاحبه اس ام اسی نشان داد که گربه را به سگ ترجیح می دهد، روح حیوانی اش میمون و تفریحات نه چندان خوبش کفش های پاشنه بلند، شیرینی و دونات است. وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تمایل دارد که روزی نخست وزیر شود، شکلک نگاه بی تفاوتی را ارسال کرد.
 
پیامک های وزیر استرالیا
 

مصاحبه شکلکی خانم وزیر + تصاویر

مصاحبه شکلکی خانم وزیر + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف