نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مصاحبه جنجالی “صدف طاهریان” پس از کشف حجاب
صدف طاهریان ، کشف حجاب صدف طاهریان
“صدف طاهریان” که چند روز پیش با حضور در خارج از کشور عکس هایی از کشف حجابش را در اینستاگرام منتشر کرده بود اولین مصاحبه خود را با یکی از رسانه های فارسی زبان خارج از کشور انجام داد.

افشاگری صدف طاهریان

صدف طاهریان (بازیگری که اخیرا کشف حجاب او جنجال های بسیاری برانگیخته) هفته گذشته وعده داده بود که بزودی در مصاحبه ای از چیزی که او در پیامی به دوستش «کثافات سینمای ایران» خوانده بود، پرده بردارد. وی بالاخره در مصاحبه با یکی از رسانه های فارسی زبان خارج کشور از پدیده های غیراخلاقی سینمای ایران پرده برداشت.

صدف طاهریان


این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی خود با صراحت اشاره کرده که برخی موسسات و شرکت های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم های خود از وی درخواست های شرم آور می کردند. به گفته وی یکی از افراد یادشده حتی به او وعده داده که «اگر یک ماه با وی رابطه داشته باشد»، او را وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.
طاهریان با تاکید بر اینکه این تجربه منفی تنها مشاهدات خود او یا چندتن از دوستان نزدیک اوست و شاید شامل همه زنان بازیگر ایرانی یا همه کارگردانان و دست اندرکاران سینما نباشد، در پاسخ به این پرسش که چرا در داخل ایران این مسائل را فاش نکرده گفت:«وقتی سراغ برخی اصحاب رسانه می رفتم و می گفتم، با کمال تعجب می گفتند که شاید خودت هم … داشتی که این کار را می کردند!»
وی در ادامه این گفتگو در پاسخ به این سوال که آیا از عدم بازگشت به سینمای ایران نمی هراسد گفته:«هیچ ترسی ندارم. دیگر برایم مهم نیست که به سینمای ایران برگردم».

کلیپ صحبت های جنجالی صدف طاهریان بعد از کشف حجابش 

فیلم کوتاهی که در بالا مشاهده میکنید توسط صدف طاهریان در اینستاگرامش منتشر شده است.


شایان ذکر است که این گفت و گو را مسیح علینژاد با صدف طاهریان انجام داد. مسیح علی نژاد که ید طولایی در حمایت از هنجار شکنی و هنجار شکنان از خواننده هتاک به اهل بیت(ع) گرفته تا کشف حجاب بانوان دارد در سالهای اخیر با راه اندازی شبکه ای در فضای مجازی زنان و دختران را تشویق به کشف حجاب در اماکن عمومی و انتشار عکسهایشان نموده!

صدف طاهریان ، افشاگری صدف طاهریان پس از کشف حجاب

مصاحبه جنجالی “صدف طاهریان” پس از کشف حجاب
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 97
برگرفته از برترینها - /م
این مطلب مفید بود ؟ 67 30
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف