نمناک ورزشفوتبال جنجال مصاحبه محمد مایلی کهن با بی بی سی
مایلی کهن ، بی بی سی
مایلی کهن که به تازگی با شبکه بی بی سی گفتگویی انجام داده بود در ادعایی عجیب عنوان کرد شرمنده برو بچه های بی بی سی شدم.

حرفهای جنجالی مایلی کهن درباره بی بی سی

مدتی قبل مایلی کهن در قطر با یکی از رسانه های ضد ایرانی مصاحبه ای را انجام داده بود و در حالی کمیته اخلاق در حال اثبات جرم این مربی کهنه کار فوتبال است که او در مصاحبه ای حرفهای جنجالی درباره تخلفش میزند.
محمد مایلی کهن در یک اظهارنظر جدید گفت:شرمنده برو بچه های بی بی سی شدم.

اما مایلی کهن در یک مصاحبه عجیب و غریب با خبر آنلاین اذعان داشت که"شرمنده بچه های بی بی سی شدم که بیشتر با آنها حرف نزدم"

مایلی کهن

این مصاحبه محمد مایلی کهن شاید در رای کمیته اخلاق پس از بررسی حراست فدراسیون فوتبال تاثیر گذار باشد و حاجی مایلی به جز اینکه عَرَق شرم روی پیشانیش بنشیند و شرمنده بی بی سی باشد، شرمنده کمیته اخلاق هم بشود.

این در حالی است که شرمندگی اصلی بابت حذف تیم المپیک ایران است که هنوز حاجی به زبان نیاورده اما در مورد بی بی سی احساس مسئولیت کرد و زودتر اعلام کرد.

در مورد مصاحبه با شبکه های معاند و فارسی زبان قبلا هم مواردی از این قبیل داشته ایم اما مهمترین آنها کی روش بود و بالاخره شاید این 2 در یک موضوع با هم مشترک شدند، آن هم مصاحبه با یک شبکه فارسی زبان!

پرونده های زیادی در فوتبال ما در حال رد و بدل است اما ای کاش یکی از آنها با یک رای بازدارنده مواجه شود تا بقیه هوس شرمندگی به سرشان نزند.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم در این باره نظر جالبی را ارائه داد "باید دید صحبت هایش فوتبالی بوده است یا خیر"

به نظر می رسد خود کمیته ای ها هم هنوز نمی دانند مصاحبه تحت هر شرایطی با شبکه های فارسی زبان و معاند با نظام ممنوع و تخلف است.

مایلی کهن ، مصاحبه جنجالی محمد مایلی کهن با BBC

جنجال مصاحبه محمد مایلی کهن با بی بی سی
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف