نمناک اخبارورزشی جزئیات مصدومیت “بهداد سلیمی” در اردوی تیم ملی وزنه برداری
بهداد سلیمی ، بهداد سلیمی مصدوم شد
بهداد سلیمی امید تیم ملی وزنه برداری کشورمان از مسابقات جهانی آمریکا جا ماند. اولین عکس از مصدومیت “بهداد سلیمی” منتشر شد که در ادامه مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1394

بهداد سلیمی مسابقات جهانی امریکا را از دست داد

بهداد سلیمی علی رقم مصدومیتی که داشت به تمرینات خود ادامه می داد ولی به دلیل شدت این مصدومیت از رفتن به مسابقات جهانی وزنه برداری آمریکا 2015 جا ماند.

مصدومیت شدید زانوی بهداد سلیمی در تمرین دیروز شوکی برای کادرفنی و هم تیمی های او در آستانه اعزام به مسابقات جهانی بود.

بهداد سلیمی

مصدومیت زانوی بهداد سلیمی و نرفتن به مسابقات جهانی امریکا

بهداد سلیمی قویترین مرد وزنه برداری جهان عصر دیروز (دوشنبه) و در حالی که با آمادگی بسیار خوبی تمرینات خود را دنبال می کرد در حرکت دو ضرب و پس از درخواست مجوز قرار گرفتن پشت وزنه 262کیلوگرمی از سرمربی تیم ملی وزنه برداری، زمانی که این وزنه سنگین را با قدرت روی سینه خود کشید و مهار کرد، هنگام قیچی زدن برای تکمیل حرکت دوضربش، وقتی می خواست پای عقبی (چپ) خود را مماس با پای راستش به جلو بکشد، زانویش پیچ خورد تا سنگینی وزنه 262کیلویی زانوی بهداد را با آسیب دیدگی شدیدی مواجه کرده و بخت نخست طلایی شدن کاروان وزنه برداری ایران در آمریکا را با مصدومیت غیرمنتظره و جدی دست به گریبان کند.

پس از این حادثه و شوک غیرمنتظره ای که برای زانوی بهداد سلیمی در تمرین عصر دیروز تیم ملی وزنه برداری به وجود آمد، رئیس فدراسیون وزنه برداری به همراه سرپرست تیم ملی و رئیس کمیته پزشکی با انتقال سریع سلیمی به بیمارستان به جهت تشکیل پرونده پزشکی و گرفتن عکس از زانوی آسیب دیده این وزنه بردار، تمامی مواردی که برای تشخیص صحیح و درست میزان و نوع آسیب دیدگی به زانوی بهداد نیاز بود را انجام دادند تا هرچه سریع تر زانوی آسیب دیده قهرمان المپیک لندن تحت مداوا قرار گرفته و پروسه درمانی بلافاصله آغاز شود.

پیش از سلیمی، سعید محمدپور دیگر وزنه بردار پرامید کشورمان در دسته 105کیلوگرم نیز در هفته دوم لیگ از ناحیه آرنج دست به شدت آسیب دید تا یکی دیگر از ستاره های وزنه برداری ایران از گردونه رقابت های جهانی به اجبار کنار برود.

بهداد سلیمی بعد از مصدومیت

تصویر بهداد سلیمی بعد از مصدومیت

فیلم لحظه مصدومیت بهداد سلیمی

بهداد سلیمی ، فیلم و عکس بهداد سلیمی بعد از مصدومیت شدید

جزئیات مصدومیت “بهداد سلیمی” در اردوی تیم ملی وزنه برداری
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از فدراسیون وزنه برداری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف