نمناک اخبارورزشی مصدومیت نگران کننده شجاع خلیل زاده
مصدومیت خلیل زاده ، شجاع خلیل زاده
کادرپزشکی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان نگران وضعیت شجاع خلیل زاده مصدوم است که طی دو دیدار اخیر بازی قابل قبولی را هم به نمایش گذاشته است.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1397

شجاع خلیل زاده و مصدومیت نگران کننده

ورزش سه:شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس که در دو دیدار اخیر برابر ماشین سازی و ذوب آهن با گل های سه امتیازی اش توانسته این تیم را در کورس مدعیان قرار دهد، همچنان از مصدومیت کهنه رنج می برد و نگرانی کادرپزشکی را در پی دارد.

علیرضا حقیقت در خصوص وضعیت این بازیکن گفت:فشردگی بازی ها باعث شده تا بازیکنان کاملا تحت فشار قرار گیرند. خلیل زاده بعد از بازی دیشب تا ساعت 1 بامداد تحت نظر کادرپزشکی قرار داشت و از شدت درد قادر به استراحت و خوابیدن نبود.

مصدومیت خلیل زاده

وضعیت نگران کننده مدافع تیم پرسپولیس 

باید تا نیم فصل صبر کنیم تا شرایط درمانی کامل را صورت دهیم و این بازیکن که از ابتدای فصل با این مشکل مواجه بوده را به شرایط ایده آل برسانیم.

وی ادامه داد:خوشبختانه شجاع علیرغم این مصدومیت در این فصل یکی از بازیکنان موثر تیم بوده و امیدواریم مشکل او را نیز برطرف کرده و در شرایط بهتری در اختیار تیم قرار دهیم.

انتهای پیام/ح.ب

مصدومیت نگران کننده شجاع خلیل زاده

مصدومیت نگران کننده شجاع خلیل زاده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف