نمناک ورزشفوتبال “مصدومیت سردار آزمون” با تکل خشن شجاعی
مصدومیت سردار آزمون ، سردار آزمون
تمرینات امروز تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برای بازی با ژاپن با “مصدومیت سردار آزمون” همراه بود.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1394
بازدید : 2,672 نفر

مصدومیت سردار آزمون در تمرین تیم ملی فوتبال

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار تدارکاتی روز سه شنبه مقابل ژاپن آماده می کند از ساعت 17 امروز تمرینات خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی و با حضور 25 بازیکن پیگیری کرد. 

* اتوبوس ملی پوشان ساعت 16 و 50 دقیقه وارد ورزشگاه آزادی شد و ملی پوشان پس از رفتن به رختکن آماده حضور در زمین شدند. 

* کارلوس کی روش به محض ورود به زمین در کنار افشین پیروانی بر روی یکی از نیمکت های ورزشگاه نشسته و دقایقی را با او صحبت کرد. 

* با توجه به اینکه مسابقه روز سه شنبه مقابل تیم ملی ژاپن برگزار می شود به همین منظور عکاسان زیادی از ژاپن که برای پوشش این مسابقه به ایران آمده اند در ورزشگاه حاضر شده و تمرین امروز را پوشش خبری و تصویری دادند. نکته قابل توجه اینکه یکی از این خبرنگاران اصرار زیادی داشت تا با کی روش مصاحبه اختصاصی بگیرد که سرمربی تیم ملی این کار را به بعد از تمرین ارجاع داد. 

* قبل از آغاز تمرین اعضای کادر فنی با حضور در ورزشگاه آزادی زمین را آماده تمرینات امروز کرده بودند هرچند که بلندی چمن مشهود بوده و این موضوع کار را در انجام کارهای تاکتیکی سخت می کرد. البته تمرین امروز نیز مانند تمرین روزهای گذشته فیلمبرداری شد. 

* امروز نیز ورزشگاه آزادی هوای مطبوعی داشت و ملی پوشان در یک هوای مناسب پاییزی به تمرین پرداختند. 

* کی روش روز گذشته برای ادامه تمرینات و مسابقه با ژاپن از برخی بازیکنان باتجربه تیم ملی در مورد اینکه دیدار روز سه شنبه با توپ های قدیمی نایک که ویژه جام ملت های آسیا بود برگزار شود یا توپ های جدید نایک که به تازگی خریداری شده است که امروز مشخص شد توپ های قدیمی مصوب شده و گویا این مسابقه با توپ های ویژه جام ملت ها برگزار خواهد شد. 

* با آغاز تمرین سردار آزمون، مرتضی پورعلی گنجی و علیرضا بیرانوند به عنوان اولین نفرات وارد زمین شدند. 

* تیم ملی امروز با لباس سبز رنگ در تمرینات حاضر شده است و کادر فنی نیز به جز کی روش لباس بنفش بر تن دارند و کی روش نیز با تی شرت مشکی این تمرین را زیر نظر گرفت. با آغاز تمرین و پس از انجام کارهای بدنی، گلر ها از سایر بازیکنان جدا شده و برای انجام کارهای تخصصی دروازه بانی به سمت دنگاسپار رفتند و بازیکنان نیز پس از چند دور دویدن ابتدا استارت های کوتاه و بلند در پشت یکی از دروازه ها انجام داده و سپس بعد از دقایقی به دو تیم سفید و قرمز تقسیم شده و در دو سوم زمین در بین 6 دروازه کوچک به بازی فوتبال مشغول شده است. در این مسابقه در این مسابقه که 10 به 10 برگزار شد بازیکنان باید با یک دست پاسکاری کرده و توپ را به مهاجمان می رساندند. در این بین کاوه رضایی مهاجم تیم ملی که از ناحیه بینی مصدوم است با یک کاور مشکی و ماسک محافظ برای تمایز از سایر بازیکنان در میدان حضور داشت. این بازیکن یار کمکی تیم حمله کننده بود. ضمن اینکه خسرو حیدری مدافع هافبک تیم ملی که روز گذشته به تمرینات اضافه شده بود و احتیاط خاصی در خصوص او توسط کادر پزشکی صورت گرفته بود امروز با آمادگی بالا و تمرینات گروهی حاضر شده بود. 

* خبرنگاران و عکاسان ایرانی زیادی در آستانه دیدار با ژاپن برای پوشش تمرینی این مسابقه در ورزشگاه آزادی حاضر شدند. 

* اوسیانو کروز دستیار کی روش دقایقی در تمرین دروازه بان ها حاضر شده و به تمرین دریبل زنی با سوشا مکانی مشغول شد. او سعی می کرد در این تمرین به هر شکل ممکن توپ را از بین پاهای مکانی عبور دهد که این موضوع شوخی و خنده هر دو طرف را در پی داشت. 

* نورافکن های ورزشگاه از ساعت 17 و 20 دقیقه روشن شد تا از این دقیقه تمرین در زیر نور برگزار شود. 

* تمرین فوتبال ملی پوشان زیرنظر کی روش که در مرکز زمین ایستاده بود برگزار شد. البته سرمربی تیم ملی هراز گاهی تذکرات لازم را به بازیکنان می داد. از ساعت 17 و 50 دقیقه کی روش با جمع کردن بازیکنان دقایقی به بازیکنان تذکرات فنی را ارائه کرده و پس از 5 دقیقه تمرین ادامه کرد. در بخش دوم کادر فنی روی حفظ توپ تاکید داشت و همچنین کی روش از بازیکنان یم خواست تا با بردن توپ به لب خط مهاجمان کناری را با ارسال های خود در موقعیت گل قرار دهند که در این بین کی روش هر از گاهی تمرین را قطع کرده و با نشان دادن مسیر حرکت به مهاجمان از آن ها خواست تا با دقت بیشتری این تمرین را انجام دهند. 

* در دقایق پایانی تمرین حادثه ای برای یکی از عکاسان به وجود آمد که این عکاس در حالی که قصد داشت از سکو ها پایین بیاید زمین خورد اما این موضوع بدون هیچ خسارتی ختم به خیر شد. 

* دروازه بان ها که امروز پیراهن سفید بر تن داشتند همچنان به کارهای اختصاصی دروازه بانی ادامه داده و بازی فوتبال در بین 6 دروازه کوچک ادامه پیدا کرد. 

*در حالی که بازی فوتبال ادامه داشت سردار آزمون با تکل مسعود شجاعی از ناحیه پا مصدوم شد که پزشکان در بالای سر او حاضر شدند و به مداوی او پرداختند در این زمان رضایی کاور مشکی را از تن درآورد و با پوشیدن کاور قرمز به تیم اضافه شد. 

ساعت 18:10 دقیقه کی روش این بازی را قطع کرد و پس از استراحتی کوتاه بازیکنان به همان تمرین ادامه دادند اما گلر ها از دروازه جنوبی برای ادامه تمرین به سمت دیگر زمین رفتند. 

دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن در ساعت 17 روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.تمرینات تیم ملی برای بازی دوستانه برابر ژاپن امروز در ورزشگاه آزادی دنبال شد.

مصدومیت سردار آزمون با تکل خشن شجاعی

“مصدومیت سردار آزمون” با تکل خشن شجاعی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف