نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون مصدومیت سپیده توکلی (پرنده پرش ارتفاع) جدی است؟!
مصدومیت سپیده توکلی ، ملی پوشان رشته دومیدانی
مربی ملی پوش دوومیدانی کشور ایران گفت: مصدومیت سپیده توکلی جدی نیست و او مجدد تمریناتش را آغاز کرده است.
تاریخ انتشار : 8 تیر 1397

ربانی:آسیب دیدگی سپیده توکلی جدی نیست

محسن ربانی مربی سپیده توکلی پرنده پرش ارتفاع ایران در پاسخ به این سوال که آیا مهره کمر توکلی آسیب دیده است؟ اظهار کرد:نه کمرش کمی درد می کرد. فدراسیون پزشکی ورزشی از او تست MRI گرفت. دکتر اردیبهشت هم او را معاینه کرد. دوره درمان توکلی زیر نظر دکتر فرهادی انجام شد. روز گذشته هم آخرین جلسه فیزیوتراپی را انجام داد و گفتند مشکلی نیست و می تواند تمریناتش را ادامه دهد.
 
او توضیح داد:آسیب او جدی نبود. او تمریناتش را آغاز کرده است و دویده است. اما چون بازی های آسیایی دو ماه دیگر است نخواستیم توکلی در انجام مسابقه عجله کند. تشخیص خود دکتر اردیبهشت بود که توکلی در سیکل درمان قرار بگیرد ولی چیز خاصی نبود.
 
ملی پوشان رشته دومیدانی

وضعیت آسیب دیدگی سپیده توکلی

مربی سپیده توکلی در ادامه گفت:دکتر اردیبهشت توکلی را پیش از مسابقات قهرمانی کشور مشهد معاینه کرد، MRI او را دید و گفت مشکلی نیست و عادی است. ولی چون مسابقات مهمی نبود گفتیم شرکت نکند.

آغاز تمرینات سپیده توکلی

ربانی با اشاره به این موضوع که توکلی تمرینات خود را آغاز کرده است گفت:توکلی دو سه روزی است که تمرینات خود را آغاز کرده است و از هفته دیگر هم تمریناتش را جدی دنبال خواهد کرد.
ربانی در حالی این صحبتها را مطرح کهرده که پیش از این تیمور غیاثی عضو سازمان تیمهای ملی گفته بود بعید می داند توکلی به بازیهای آسیایی برسد. غیاثی هفته قبل گفته بود:"متاسفانه توکلی مهره کمرش بیرون زده و فکر نمی کنم به مسابقات برسد. چشم من آب نمی خورد. البته اگر بیاید و رکورد بزند قطعا اعزام می شود. او در مسابقات اخیر رقابت نکرده است و هنوز هیچ رکوردی از او نداریم. صبر می کنیم در لیگ سوم طلایی رقابت کند و ببینیم چه می شود."

سپیده توکلی ملی پوش دو و میدانی ایران

سپیده توکلی نیک متولد 11 اسفند 1367 ورزشکار دو و میدانی اهل کشور ایران و رکورددار رشته های هفت گانه، پنج گانه، و پرش ارتفاع ایران می باشد. سپیده توکلی فارغ التحصیل رشتهٔ مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و در حال حاضردانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است.
 سپیده توکلی

سپیده توکلی ملی پوش کشور ایران

مصدومیت سپیده توکلی (پرنده پرش ارتفاع) جدی است؟!

مصدومیت سپیده توکلی (پرنده پرش ارتفاع) جدی است؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ویکی پدیا/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف