نمناک ورزشفوتبال تمرین علیرضا بیرانوند با دست گچ گرفته
علیرضا بیرانوند ، علیرضا بیرانوند در تمرین تیم ملی
علیرضا بیرانوند که در بازی با استقلال خوزستان مصدوم شد، با دست گچ گرفته در تمرینات تیم ملی حاضر شد.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395
بازدید : 1,450 نفر

علیرضا بیرانوند در تمرین تیم ملی

سومین روز تمرین تیم ملی فوتبال با حضور تمامی بازیکنان دعوت شده، برگزار شد. نکته جالب تمرین امروز، حضور گلر پرسپولیس با دستی گچ گرفته بود.

تصاویر منتشر شده از تمرین تیم ملی و حضور فعال علیرضا بیرانوند، حسابی پرسپولیسی ها را نگران کرده است. بیرانوند با دست گچ گرفته، کنار دیگر بازیکنان حضور دارد و از دستش هم استفاده می کند. همین موضوع باعث شده پرسپولیسی ها، به او اعتراض کنند و بخواهند دروازه بان تیم شان را به اردوی امارات ببرند.

علیرضا بیرانوند

تمرین علیرضا بیرانوند با دست گچ گرفته

علیرضا بیرانوند

تمرینات علیرضا بیرانوند با دست شکسته

سوال اینجاست تمرین بیرانوند با دست مصدوم، آسیب دیدگی او را افزایش نمی دهد؟ دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس، نگرانی کادرفنی سرخپوشان بعد از انتشار این عکس ها را تایید می کند:«اگر تمرین با دست نباشد مشکلی ندارد. احتمالا تمرینات بدنسازی و کار با توپ را هم با پا انجام داده و مشکلی نداشته که توانسته است. نگرانی برانکو، از عکس هایی است که منتشر شده اند. بیرانوند در عکس ها با دست گچ گرفته تمرین میکند و با این وضع شرایط او بدتر خواهد شد.»

پرسپولیسی ها به همین دلیل، قصد دارند حتما بیرانوند را همراه تیم شان به اردوی امارات ببرند و کی روش، او را در اردوی تیم ملی می خواهد. موضوعی که قسمت جدید اختلافات کی روش و برانکو را کلید زده است. به لحاظ قانونی، کی روش حق دارد بازیکنان را به اردو ببرد و از طرفی، به اردو بردن یک بازیکن مصدوم تصمیمی بی سابقه خواهد بود.

تمرین علیرضا بیرانوند با دست گچ گرفته

تمرین علیرضا بیرانوند با دست گچ گرفته
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف