نمناک ورزشفوتبال مصدومیت های عجیب و خنده دار فوتبالیست ها !!!
فوتبالیست ها ، مصدومیت
مصدومیت یکی از اتفاقات تلخ برای هر بازیکنی محسوب می شود ولی در برخی موارد مصدومیت فوتبالیست ها در شرایطی اتفاق می افتد که بیشتر از اینکه باعث ناراحتی شود باعث خنده دیگران می شود و صحنه مضحکی را به وجود می آورد.
بازدید : 2,616 نفر

مصدومیت های فوتبالیست ها

گاهی در شرایطی برای یک بازیکن فوتبال مصدومیت ایجاد می شود حالتی خنده دار پیش می آید و در حالی که شخص مصدوم درد می کشد بقیه در حال خندیدن هستند، در این مطلب 15 مورد از مضحک ترین و مسخره ترین مصدومیت های فوتبالیست ها را برای شما آورده ایم.

مصدومیت های برخی از فوتبالیست ها در شرایطی اتفاق می افتد که گاهی نه تنها درد آور بلکه مضحک و خنده دار است، از مصدومیت تا مرز خفگی با مگس!و انفجار مایکروفر و ...

شیشه ادکلن

 
انواع خنده دار ترین مصدومیت های فوتبالیست ها


سانتیاگو کانیزارس در سال 2002 دروازه بان اول تیم ملی اسپانیا شد ولی در آن زمان شیشه ادکلنش (یا افترشیو) به روی پایش افتاد و به خاطر شکستگی انگشت مجبور شد تا جای خود را به ایکر کاسیاس جوان بدهد.

تخم مرغ


خنده دار ترین مصدومیت های فوتبالیست ها

کریک برودفورد اسکاتلندی نیز بخاطر قرار دادن چندین تخم مرغ در ماکروفر که باعث سوختگی صورتش شد،چند هفته ای خارج از گود بود.
مگس


مضحکترین مصدومیت های فوتبالیست ها

استین شاری بازیکن هلندی آیندهون در یکی از مسابقات در حالیکه با دهان باز در حال دویدن بود ، ناگهان دچار خفگی شد.بله، یک مگس وارد دهان او شده و راه تنفس وی را بسته بود بازیکن سریع به بیمارستان انتقال یافت.

آبسه


مسخره ترین مصدومیت های فوتبالیست ها

زیر ناخن داریوس واسلی آبسه کرد . او در تمرینات احساس ناراحتی می کرد و به جای اینکه به دست دکتر بسپارد خودش دست به کار شد اما همین کار باعث عفونت شدید و در نهایت چندین هفته دوری وی از میادین شد.

فریاد
 
 
عکس خنده دار ترین مصدومیت های فوتبالیست ها را ببینید

 

الکس استفنی دروازه بان اسبق منچستر یونایتد در یکی از مسابقات بخاطر فریاد کشیدن و باز کردن بیش از اندازه دهانش دچار در رفتگی فک شد.

تابلو
مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها
 
ریچارد رایت دروازه بان انگلیسی برای گرم کردن خود وارد چمن شد. روی تابلویی در کنار زمین نوشته شده بود لطفا وارد زمین نشوید اما او سعی کرد از روی آن بپرد اما روی گردن خود فرود آمد.

صلیب


مصدومیت های مضحک فوتبالیست ها

اترا خیزانیشویلی گرجستانی عادت داشت صلیبی را در بالای سرش روی تخت آویزان کند اما یکبار موقع خواب صلیب افتاد و تیزی آن باعث خراشیگی در چشمش و از دست دادن یک بازی ملی شد.

ترمز دستیمصدومیت های مسخره فوتبالیست ها

 

اور بانگا هافبک والنسیا برای زدن بنزین به پمپ بنزین رفت اما فراموش کرد که ترمز دستی اتومبیلش را بکشد و ماشین به حرکت افتاد و نتیجه این بی احتیاطی شکستگی پا ، عمل جراحی و 6 ماه دوری بود.

سگ


تصاویر مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها

کارلو کودوچینی برای بیرون بردن سگ برادرش مجبور به پیاده روی شد اما ناگهان سگ با دیدن گارد ایتالیایی ترسید و شروع به دویدن کرد که در اثر این فرار بازیکن به زمین خورد و از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدیدی شد.
 
 

چوب پنبه

تصاویر جالب مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها


ولادمیر لیسنکو فوتبالیست اوکراینی پس از باز کردن شیشه نوشابه ،چوب پنبه بطری با چشم وی اصابت کرد بطوریکه تا دو هفته درگیر درمان آن بود.


بند کفشبهترین تصاویر مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها

 
میشائیل رنزینگ زمانیکه مشغول بستن بند کفشهایش بود ، کمرش به همان حالت ماند.

Play station


عکس های جالب مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها

الکساندرو نیستا علاقه زیادی به بازی play station داشت اما این کار باعث پیچ خوردگی مچ دستش شد.


خمیازه بعد از خوابمسخره ترین مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها


لروی لیتا پس از بیدار شدن از خواب و خمیازه کشیدن دچار کشیدگی عضلانی شد.

تلفنمصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها را ببینید

 
ریو فردیناند که در حال تماشای بازی فوتبال روی کاناپه اش بود ، برای جواب دادن به تلفن مجبور به بلند شدن شد اما ناگهان پایش پیچ خورد و باعث دوری چند هفته ای او از میادین شد.
 
شادی بیش از حد

 

عکس های دیدنی مصدومیت های خنده دار فوتبالیست ها
 
در سال 1993 پس از پیروزی آرسنال مقابل شفیلد در فینال جام حذفی شادی بیش از اندازه بازیکنان ، موجب شکستگی شانه استیو مورای شد.
 

مصدومیت های عجیب و خنده دار فوتبالیست ها !!!

مصدومیت های عجیب و خنده دار فوتبالیست ها !!!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف