نمناک ورزشفوتبال مصدومیت دلخراش فیلیپ کوتینیو ستاره لیورپول
فیلیپ کوتینیو ، ساندرلند
فیلیپپ کوتینیو ، ستاره برزیلی لیورپول در جریان دیدار تیمش در برابر ساندرلند به شدت مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.​​​​​​​
تاریخ انتشار : 9 آذر 1395

وضعیت مصدومیت فیلیپ کوتینیو

لیورپول در خانه به مصاف ساندرلند رفته و فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی و جوان این تیم که این روزها مورد توجه تیم های بزرگ اروپا قرار دارد، در دقیقه 34 دچار مصدومیت دلخراشی شد و از زمین مسابقه بیرون رفت. اوریگی به جای کوتینیو وارد میدان شد تا کوتینیو مستقیما به بیمارستان منتقل شود.

فیلیپ کوتینیو

مصدومیت فیلیپ کوتینیو از ناحیه مچ پا

پس از مصدومیت دنی اینگز و غیبت چند هفته ای سادیو مانه به دلیل جام ملت های آفریقا، نوبت به مصدومیت کوتینیو رسید تا این مسئله باعث شود علاقمندی یورگن کلوپ به خرید مهاجم ایرانی روستوف بیش از پیش شود.

فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی لیورپول در جریان دیدار تیمش مقابل ساندرلند دچار مصدومیت از ناحیه مچ پای راست شد و بالاجبار زمین بازی را ترک کرد.
فیلیپ کوتینیو

فیلیپ کوتینیو خانه نشین شد

امروز تصویری از وی منتشر شد در حال بازگشت از بیمارستان و درحالی که از محافظ و آتل بر روی پای خود استفاده می کرد.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول درباره این مصدومیت اظهار داشته که هنوز باشگاه منتظر جواب آزمایشات است و به نوعی پزشکان دقیقا در این باره توضیحاتی را ارائه نکرده اند.
گفتنی است رسانه های انگلیسی اعلام کردند فیلیپ کوتینیو ستاره لیورپول حدود 5 تا 6 هفته از میادین دور خواهد بود.

مصدومیت دلخراش فیلیپ کوتینیو ستاره لیورپول

مصدومیت دلخراش فیلیپ کوتینیو ستاره لیورپول
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف