نمناک ورزشفوتبال وحید امیری غایب بزرگ ایران در بازی با سوریه
وحید امیری ، مصدومیت وحید امیری
مصدومیت وحید امیری در بازی با صنعت نفت باعث شد کی روش به فکر برگرداندن مهدی ترابی به ترکیب تیم ملی باشد.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1395

مصدومیت وحید امیری و شانسی که به ترابی رو کرد

وحید امیری در بازی با صنعت نفت مصدوم شد و بازی تیم ‍ملی مقابل سوریه را از دست داد.این بازیکن امروز از پای مصدومش ام آر آی گرفت و مشخص شد همسترینگ او دچار کشیدگی درجه دو شده است و باید حدود سه هفته به استراحت بپردازد.

با توجه به مصدوم شدن وحید امیری در بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان احتمال می رود کی روش مهدی ترابی را به ترکیب تیم ملی برگرداند بخصوص که این بازیکن پیش تر هرگاه در ترکیب تیم ملی به زمین می آمده خوب بازی می کرد و حضور پر رنگی در موفقیت ها داشت. ترابی در هفته های اخیر بازی های لیگ نیز بازی های مورد قبولی را از خود به نمایش گذاشت.

مصدومیت وحید امیری

مهدی ترابی به ترکیب تیم ملی برمیگردد

مهدی ترابی از جمله بازیکنانی است که در جدال های تک به تک قدرت عبور دارد. همچنین این بازیکن با سرعت بالای خود می تواند دفاع حریف را آزار دهد و نفوذ های خوبی داشته باشد و وقتی به کناره ها می رود پاس به بیرون های خوبی می دهد و می تواند مهاجمان را صاحب موقعیت کند.
گفتنی است تیم ملی در حالی آماده بازی بعدی مقابل سوریه می شود که در ترکیب چند بازیکن مصدوم دارد. علیرضا بیرانوند، پژمان منتظری و وحید امیری.

وحید امیری غایب بزرگ ایران در بازی با سوریه

وحید امیری غایب بزرگ ایران در بازی با سوریه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف