نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مصطفی و محسن کیایی مهمان امشب دورهمی + عکس
مصطفی و محسن کیایی ، مهمان دورهمی
مصطفی و محسن کیایی کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان امشب 20 بهمن ماه 1396 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشوند.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396

مصطفی و محسن کیایی مهمان دورهمی میشوند

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 20 بهمن 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود . مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان مصطفی و محسن کیایی کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

مصطفی و محسن کیایی در برنامه دورهمی

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار تصویری از مهمانان امشب دورهمی ، خبر از حضور مصطفی و محسن کیایی در برنامه امشب دورهمی داد.

مصطفی و محسن کیایی

مصطفی و محسن کیایی مهمان مهران مدیری در دورهمی

با مصطفی و محسن کیایی بیشتر آشنا شوید

مصطفی و محسن کیایی

محسن ، مصطفی و میلاد کیایی در یک قاب

مصطفی ، محسن و میلاد کیایی سه برادر هنرمند خانواده کیایی هستند که هرکدامشان به نوعی دستی در دنیای هنر دارند.

مصطفی کیایی

مصطفی کیایی کارگردان جوان کشورمان

مصطفی کیایی کارگردان جوان سینما و تلویزیون پسر اول خانواده کیایی است که فعالیت هنری خود را از سال 1373 آغاز کرد و از سال 1376 همزمان با تحصیل در رشته فیلم سازی در دانشگاه بعنوان دستیار کارگردان در مجموعه های تلویزیونی و سینمایی مشغول به کار شد و اولین فیلم بلند سینمایی اش را باعنوان بعدازظهر سگی سگی در سال 88 جلوی دوربین برد.

محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان

محسن کیایی پسر دوم خانواده کیایی است که فعالیت خود در سینما را با فیلم بعد از ظهر سگی سگی ساخته برادرش در سال 1388 آغاز نمود و علاوه بر بازیگری دستی در نویسندگی نیز دارد.

لونه زنبور ، خیابان دیوار ، استیگمات ، ایستگاه اتمسفر ، سد معبر ، یک روز بخصوص ، نقطه کور ، بارکد ، عصر یخبندان ، خط ویژه ، ضد گلوله و بعد از ظهر سگی از جمله فیلم های سینمایی او هستند و این هنرمند در سریال هایی چون پرده نشین و مهمان ویژه به ایفای نقش پرداخته است.

مصطفی و محسن کیایی مهمان امشب دورهمی + عکس

مصطفی و محسن کیایی مهمان امشب دورهمی + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف