نمناک سرگرمیگوناگون احمقانه ترین معاملات انجام شده در طول تاریخ! + تصاویر
معاملات ، دلار
در این مطلب احمقانه ترین معاملاتی که تاکنون در نقاط مختلف جهان انجام شده را مشاهده می کنید.

عجیب ترین و احمقانه ترین معاملات!

این روز ها معاملات مختلفی در اقصی نقاط دنیا انجام می شود که این معاملات روند عادی خود را طی می کنند اما گاهی معاملاتی انجام می شوند که بسیار احمقانه و مضحک به نظر می رسند.به عنوان مثال کاملا مطمئنیم که 99% مردم یک قطعه چسب مایع خشک شده را آشغال می دانند. اما شاید باور نکنید برخی افراد می توانند همین آشغال را هزاران دلار یا حتی میلیون ها دلار بفروشند. در این مطلب احمقانه ترین معاملاتی که تاکنون انجام شده را مشاهده می کنید.

10000 دلار برای شام خوردن مقابل دوربین


در کره جنوبی، کسانی که مقابل دوربین غذا می خورند میلیون ها بازدید در یوتیوب به دست می آورند. آن ها این ویدئو ها را «Mukbang» می نامند. یکی از افراد مشهوری که بازدیدکننده های زیادی دارد و از این راه کسب درآمد می کند «hyuneeEats» است. او ماهانه 10 هزار دلار با خوردن غذا های مختلف جلوی دوربین کسب می کند.
 
احمقانه ترین معاملات
 


43000 دلار به خاطر یک سوئیشرت کهنه


یک زوج آمریکایی سوئیشرت ورزشی کهنه ای را از یک فروشگاه دست دوم فروشی به قیمت 58 سنت خریدند. آن ها بعدا متوجه شدند که این سوئیشرت متعلق به فوتبالیست آمریکایی «وینس لومباردی» در دهه 50 است؛ بنابراین آن را به قیمت 43 هزار دلار در یک حراجی فروختند.
 
احمقانه ترین معاملات
 


55000 دلار برای سالاد سیب زمینی


شخصی به نام زاک براون تصمیم گرفت با استفاده از پلتفرم سرمایه گذاری جمعی، کیک استارتر برای تهیه مقداری سالاد سیب زمینی پول جمع کند. او فقط 10 دلار می خواست، اما در مجموع 55422 دلار برای او جمع شد.
 
احمقانه ترین معاملات
 


62000 دلار برای لنگه کفش جاستین بیبر


جاستین بیبر در کنسرتی در فرانکفورت، یکی از کفش هایش را به سمت تماشاچیان پرتاب کرد. پسر خوش شانسی که کفش را گرفت، آن را به قیمت 62 هزار دلار در ای بی (eBay) فروخت.
احمقانه ترین معاملات
 


90900 دلار برای پرینت یک پست اینترنتی


پرینت یک پست اینترنتی که در آن نوشته شده:«هرچیزی می تواند هنر باشد. این پست هنر است» در عرض 36 ساعت به قیمت 90900 دلار در ای بی (eBay) به فروش رسید.
 
احمقانه ترین معاملات
 


239000 دلار برای یک تکه چسب خشک شده شبیه سر هومر سیمپسون

 
یک مرد انگلیسی به نام کریستوفر هربرت هنگام تمیز کردن خانه اش، یک تکه چسب خشک شده شبیه سر شخصیت کارتونی، هومر سیمپسون پیدا کرد و آن را برای فروش در ای بی (eBay) گذاشت و از مبارزه ای که بر سر خرید شیء خنده دارش به وجود آمد شگفت زده شد. در نهایت چسب خشک شده او به قیمت باورنکردنی 239 هزار دلار فروش رفت.
 
احمقانه ترین معاملات
 


یک میلیون دلار برای پیکسل های یک سایت اینترنتی


دانش آموز باهوشی به نام الکس که برای مطالعاتش به پول نیاز داشت، سایتی ایجاد کرد که هر پیکسل آن به قیمت یک دلار فروخته می شد. حداقل سفارش 100 پیکسل بود و هرکسی که آن را می خرید می توانست تبلیغاتش را همراه با یک لینک سایتش در آن قرار دهد. الکس توانست در کمتر از شش ماه شهرت جهانی به علاوه یک میلیون دلار به دست آورد.
 
احمقانه ترین معاملات
 


یک میلیون دلار برای بدن به عنوان رسانه تبلیغات


جیسون سدلر در پنج سال اخیر با پوشیدن تیشرت هایی که نام برند های مختلف روی آن نوشته و انشار آن در رسانه های اجتماعی کسب درآمد می کند. او به تدریج قیمت تبلیغات تیشرتی خود را افزایش داد. در نهایت او تنها کسی نبود که این تیشرت ها را می پوشید، بلکه چهار کارمند دیگر هم استخدام کرد که این تیشرت ها را بپوشند. جیسون نه تنها از این راه یک میلیون دلار به دست آورد بلکه به خاطر ایده درخشانش در جهان مشهور شد. حتی یک مستند هم درباره کسب و کار او ساخته شد.
 
احمقانه ترین معاملات
 


1240000 دلار برای عکس سیب زمینی


عکاسی به نام کوین ابوش (Kevin Abosch) به راحتی یک میلیون دلار به دست آورد. او در سال 2010 از یک سیب زمینی روی زمینه مشکی عکس گرفت و عکسش را با قیمت بیش از یک میلیون دلار به یک کلکسیونر فروخت. امسال هم عکس دیگری از یک گل رز را به قیمت یک میلیون یورو فورخت.
 
احمقانه ترین معاملات
 


چمدان های جامانده


بیست سال است که یک خانه حراج، چمدان های گمشده یا فراموش شده مسافران لوفت هانزا را می فروشد. چمدان ها و کیف هایی که حداقل سه ماه از گم شدنشان می گذرد و کسی سراغشان نیامده در این حراجی فروخته می شوند. یکی از شرایط این است که خریدار نمی داند داخل چمدانی که می خرد چیست. کاملا شانسی است. شاید یکی لباس زیر کهنه را به قیمت 100 دلار خریده باشد و دیگری یک دوربین حرفه ای پیدا کند.
 
احمقانه ترین معاملات

معاملات عجیب انجام شده در طول تاریخ! + تصاویر

احمقانه ترین معاملات انجام شده در طول تاریخ! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از برترینها - جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف