نمناک اخبارورزشی شرط معاوضه علیرضا بیرانوند با یکی از بازیکنان پرسپولیس!
علیرضا بیرانوند ، تیم پرسپولیس
علیرضا بیرانوند که در انتظار انتقال به تیم پرسپولیس بود و با مخالفت نفتی ها رو به رو شده بود با پیشنهاد مسئولان نفت به باشگاه پرسپولیس دوباره امیدوار شده است که بتواند در پرسپولیس بازی کند.
تاریخ انتشار : 23 دی 1394

فرصت 72 ساعته باشگاه نفت به پرسپولیس برای انتقال علیرضا بیرانوند

پس از اتفاقاتی که برای دروازه بانان تیم پرسپولیس افتاد این تیم تصمیم گرفت علیرضا بیرانوند را برای بازی های نیم فصل دوم در خدمت بگیرد که با مخالفت علیرضا منصوریان و مسئولان باشگاه نفت رو به رو شدند و ای درحالی بود که علیرضا بیرانوند به مخالفت نفتی ها واکنش نشان داد.

حالا مسئولان نفت تصمیم جدیدی گرفتند و برای انتقال بیرانوند به پرسپولیس شرط قرار داده اند و آن هم انتقال بیرانوند به پرسپولیس در عوض به خدمت گرفتن یکی از بازیکنان تیم پرسپولیس می باشد.

فرصت 72 ساعته باشگاه نفت به پرسپولیس برای انتقال علیرضا بیرانوند

مدیرعامل باشگاه نفت اعلام کرد که باشگاهش حاضر است علیرضا بیرانوند را با بازیکنی از پرسپولیس معاوضه کند.

منصور قنبرزاده ، در خصوص این که سرپرست باشگاه پرسپولیس در یک برنامه رادیویی اعلام کرده منتظر پاسخ مسئولان باشگاه نفت تهران در مورد انتقال بیرانوند هستند، گفت:پیرو مذاکره ای که با سرپرست باشگاه پرسپولیس داشتم، به صورت شفاهی پیشنهاد معاوضه بیرانوند با یکی از بازیکنان پرسپولیس را دادم که تا 72 ساعت آینده منتظر پاسخ ایشان هستیم.

وی ادامه داد:در حال حاضر حرفه ای نیست نام بازیکن مد نظر خود را فاش کنیم چون به احتمال زیاد این موضوع بر روی انگیزه آن بازیکن در تمرینات تیم پرسپولیس تاثیر گذاشته و برای آن باشگاه ایجاد چالش خواهد کرد. 

شرط معاوضه علیرضا بیرانوند با یکی از بازیکنان پرسپولیس!

شرط معاوضه علیرضا بیرانوند با یکی از بازیکنان پرسپولیس!
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 19
برگرفته از ایسنا -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 9 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف